Candice Swanepoel Sizzles در Gingham بیکینی

Candice Swanepoel نگاه هر اینچ سوپر در gingham بیکینی در زرق و برق دار جدید عکس های به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی در این هفته. قدیمی victoria’s Secret Angel, که مدل برای نام تجاری برای حدود یک دهه حیرت زده به عنوان او مطرح شده برای دوربین در یک بازی سرگرم کننده و شیک دو قطعه که گرفته شد از خود او شنا خط استوایی C.

در ضربه محکم و ناگهانی بود که مشترک برای استوایی C را حساب رسمی در مارس 6, Candice شات دوربین بسیار دارای گونه های برامده به عنوان او قرار داده و او را در در سرگرم کننده شنا نگاه کنید.

31 ساله و مادر دو wowed به عنوان او را دیدم برخی از پوست به عنوان او نشسته با پاهای او را از هم جدا و آرنج چپ در حال استراحت بر روی ران چپ او به عنوان قرار دادن دست خود را به سمت دهان او.

ستاره wowed در شیک خود را که ساخته شده بود تا از یک balconette-سبک لباس شنای زنانه دوتکه بالا که سقوط بسیار کم در قفسه سینه خود را به او نشان دهد و سفت. در بالا نیز برجسته ضخیم تر تسمه که کشیده در اطراف پشت گردن او برای ایجاد یک halterneck و فولر فنجان با underwire برای حمایت اضافی.

او زوج که با تطبیق پایین بیکینی. این دادخواستها بودند بالا waisted و کشیده تا فراتر از او bellybutton به برجسته بسیار باریک دور کمر به دور. کف نیز به نظر می رسد به بالا-برش بر روی لگن را به پاهای او را نگاه حتی بیشتر.

هر دو در همان تطبیق آبی و سفید, نوعی پارچه پنبهای یا کتانی چاپ در حالی که استوایی C نشان داد در این عنوان که بیکینی شد صهیون طراحی که از آن به عنوان “یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته است.”

Candice شات دوربین نگاه بازیگوش از گوشه ای از چشم او بود و نازکن لبخند در چهره خود را در ضربه محکم و ناگهانی.

او accessorized با چند النگو طلا انباشته شده بر روی مچ دست خود و بزرگ فلزی گوشواره در هر دو گوش در حالی که او نیز پیچیده قرمز الگو سربند در اطراف سر او در حالی که امضای او موهای بلوند لرزید گذشته شانه های او.

Candice تنها به نظر می رسد به پوشیدن حداقل آرایش برای شلیک به او نشان داد یک نگاه طبیعی تر.

“وای زرق و برق دار” یک نفر اظهار نظر در عکس در کنار سه قلب چشم از emoji.

“وای!!! فوق العاده خیره کننده و زیبا” یکی دیگر از Instagram کاربر اظهار نظر.

“Yesss. زرق و برق دار, لباس شنای زنانه دوتکه,” سوم شخص نوشته در بخش نظرات.

زیبایی اغلب نشان می دهد او بی عیب و نقص مدل های مختلف بیکینی و مایو از او خط. یکی دیگر از های اخیر شات ارسال شده حاضر نشان داد که آفریقای جنوبی در یک شیک و شیک one-piece.

که عکسی که به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه, ویژه, سوپر به عنوان او مطرح شده و او نشان داد مدل بدن در یک غوطه وری و بالا برش, سیاه, حمام کردن کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>