Candice Swanepoel Sizzles در یک لباس شنای زنانه دوتکه و دیزی Dukes

Candice Swanepoel نشان داد برخی از پوست به عنوان او نشسته با پاهای او را از هم جدا در یک لباس شنای زنانه دوتکه و یک جفت کوچک شلوارک جین. آفریقای جنوبی سوپرمدل قرار داده و او را بی عیب و نقص مدل بدن نشان می دهد یک بار دیگر در شات مشترک به Instagram on May 1 با شنا خط استوایی C به عنوان او در گفتگو با یک دختر.

این عکس زرق و برق دار را نشان داد victoria’s Secret model بیش از یک دهه به عنوان او به صرف برخی از زمان با یک دوست قبل از زمان اجتماعی فاصله قوانین در جای خود قرار داده در ماه گذشته برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

مادر از دو wowed در سمت چپ عکس به عنوان او نشسته در یک جفت از اسید شستشو جین شلوارک کوتاه که در بالا waisted کشیده و تمام راه را تا گذشته او bellybutton برجسته به طور جدی کمر باریک.

31 ساله زوج او پا عریان کف با یک اندازه و نحیف bikini top as she نشستم روی سبز و قهوه ای چوبی صندلی به فلش خود را قهوهای مایل به زرد.

Candice — که به تازگی مجموعه ای از پالس های مسابقه زمانی که او خیساندن مرطوب, دختر لباس شنای زنانه دوتکه رشته به عنوان او مطرح شده در زیر یک آبشار — تضعیف به underwired balconette سبک, سبز, بیکینی بالا که نشان داد مقدار زیادی از صدای زیر دکولته و او باب روز, شکم صاف.

لباس زیر زنانه, مدل دیدم یک لبخند بزرگ به عنوان او تبدیل به سمت خود کشیده و از دست چپ او برای رسیدن به او در حالی که او را لرزاند یک جفت از گوشواره.

Candice همنوع مدل که حساب نشده با برچسب در عکس آینه نگاه او اما در فام های مختلف.

او حیرت زده در آنچه به نظر می رسد همان بالا لباس شنای زنانه دوتکه, این بار در یک رنگ قرمز روشن به جای سبز و یک جفت کمی بیشتر آبی شلوارک جین.

دو رفت و پابرهنه بر روی شن و ماسه به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن یک خنده با هم در حالی که استوایی C را تایید کرد این عنوان که آنها هر دو عینک Coco بالا لباس شنای زنانه دوتکه.

این برند همچنین مشترک چقدر آنها به دنبال به جلو به “حلق آویز کردن” با دوستان دوباره بعد از زمان مستند است.

بخش نظرات ضربه محکم و ناگهانی بود تاخت و تاز کردن با ستایش ژنتیکی برکت دوستان است.

“این عشق” یکی از طرفداران نوشت.

یکی دیگر از اظهار نظر با چندین قلبی چشم از emoji.

یک سوم Instagram کاربر در سمت چپ چند تا شست شکلک در پست.

آخرین نگاه Candice در یک لباس شنای زنانه دوتکه به دنبال یکی دیگر از خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی به تازگی به اشتراک گذاشته شده با نام تجاری Instagram account.

که عکس نشان داد سوپرمدل او به عنوان قرار دادن برخی از پوست در نشان می دهد در حالی که او خیساندن مرطوب در سینه سفید لباس شنای زنانه دوتکه در یکی دیگر از مناطق گرمسیری عکس برای نام تجاری در ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>