Candice Swanepoel نشان می دهد خود را قهوهای مایل به زرد در یک, گرمکن, لباس شنای زنانه دوتکه

Candice Swanepoel به طرفداران خوب نگاه خود را قهوهای مایل به زرد در اخیر اجتماعی رسانه ها از او به عنوان مطرح شده در یک دست گرمکن, لباس شنای زنانه دوتکه بالا و یک جفت آشکار سبز پایین. این victoria’s Secret Angel بیش از 10 سال wowed در او منحصر به فرد دو قطعه که او با افتخار نشان داد در یک عکس به اشتراک گذاشته شده به Instagram توسط خود او شنا خط به نام استوایی C.

بسیار گرم ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد قبل از زمان همه گیر نشان داد که مادر دو به عنوان او مطرح شده با پشت خود را به سمت دوربین در حالی که دادن بسیار شرجی نگاه بیش از شانه خود را با یک نازکن لبخند.

Candice ساخته شده مطمئن شوید که همه از او آشکار کار سخت در ورزشگاه بود در نشان می دهد به عنوان او نشان داد که او قهوهای مایل به زرد طلایی شد در سراسر بدن خود را. 31-در سال اخیر یک جفت دارای گونه های برامده شلاق زدن به سبک لباس شنای زنانه دوتکه پایین که دیدم او غنیمت است.

سبز روشن دادخواستها بودند بالا برش در پشت و همچنین بالا waisted به او نشان دهد پاهای بلند و باریک وسط و تا به حال تنها یک بند نازک بیش از باسن او.

به عنوان مادر دو را بالا لباس شنای زنانه دوتکه, او نگه داشته و همه چیز منحصر به فرد برای نشان دادن سینه نگاه بود که بافتنی با دست در حالی که او مطرح شده در مقابل یک نردهء پلکان چوبی که نگاه کردن بیش از برخی از شاخ و برگ و کنار ساختمان های چوبی او به نظر می رسد در حال حاضر ایستاده است.

لباس شنای زنانه دوتکه بالا ساخته شده بود سبز و زرد و قرمز و سفید و سیاه و سفید الگوی هندسی.

استوایی C را تایید کرد این عنوان که آن را به نام راستا ابرقهرمان پرنیان بالا بوده و دست بافتنی با زن صنعتگران در پرو.

به او نشان دهد رنگارنگ لباس شنای زنانه دوتکه, Candice — که به تازگی در wowed نحیف بالا لباس شنای زنانه دوتکه و یک جفت دیزی دوک-esque شلوارک جین — قرار دادن دست راست به دهان او در حالی که او به دوربین نگاه شرجی با چندین فلزی النگو انباشته بر روی مچ دست خود. او بلند مو بور پایین و یک بته جقه, چاپ, قرمز گلدار بر سر او.

مقدار زیادی از طرفداران را به بخش نظرات آن ها است و دوست داشتم هزاران بار که آنها را ستایش هر دو مدل لباس زیر زنانه و لباس شنای زنانه دوتکه نگاه کنید.

“OMG LOVEEEE,” یک نفر نظر داد.

“Omg این bodyyyy بله” دوم Instagram کاربر گفت.

یک سوم نظر به سادگی به عنوان خوانده شده, “زرق و برق دار.”

Candice به طور منظم طول می کشد در نقش هر دو مدل و طراح وقتی که می آید به او شنا خط.

در یکی دیگر از عکس های به اشتراک گذاشته شده استوایی C Instagram اخیرا بور سوپر wowed در یک نحیف سینه سفید لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که او مطرح شده بر روی زانو های خود و غوطه ور شدن در یک بدن بزرگ از آب توسط ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>