Candice Swanepoel نهفته است پشت در قرمز قرار دادن بیش بیکینی

Candice Swanepoel flaunted مقدار زیادی از پوست سکس لباس شنای زنانه دوتکه عکس ارسال شده به Instagram بیش از آخر هفته. خیره کننده victoria’s Secret model بیش از یک دهه wowed در عکس نشان داد که 31 سال از او به عنوان دروغ پشت بر روی یک حوله سفید کوچک قرمز دو قطعه آن را ترک نمی زیادی برای تخیل.

ضربه محکم و ناگهانی به اشتراک گذاشته شده به رسمی Instagram حساب استوایی C است که Candice نام تجاری خود در شنا و نشان داد که مادر دو به عنوان او آرام در خورشید است. Candice لبه پنجره رساند و خودش را کمی با آرنج خود قرار داده و دست چپ او در باریک باسن.

لباس زیر زنانه, مدل نگاه کردن به چپ و را لرزاند بسیار بزرگ حصيري خورشید کلاه بر روی سر خود را که تحت پوشش چشمان او قرار داده و برخی از بدن او در سایه.

به عنوان برای او آشکار بیکینی, Candice به طور جدی در wowed قرمز روشن دو قطعه که کاملا نشان داد همه از او آشکار سخت کار ورزش. او باب روز abs بودند کامل نشان می دهد.

لباس شنای زنانه دوتکه بالا بود قرار دادن بیش از طراحی آن فرو پایین در قفسه سینه. آشکار شماره ویژه قطعات کوچک از مواد و رشته های نازک که شیک پیچیده طراحی بسته در اطراف گردن و پشت.

همانطور که برای کف آنها کاملا همسان در همان قرمز سایه و همچنین نشان داد مقدار زیادی از درخشان قهوهای مایل به زرد.

لباس شنای زنانه دوتکه پایین نیز برجسته تنها یک قطعه کوچک از مواد که برگزار شد هم با رشته های نازک بیش از دو لگن. آنها برجسته همان پیچ و تاب و طراحی که کشیده شد تا در خط با bellybutton به ایجاد یک برش نگاه کنید.

Candice — که به تازگی wowed طرفداران هنگامی که او زوج کوچک سبز بالا لباس شنای زنانه دوتکه با دیزی Dukes او به عنوان مطرح شده در کنار یک دختر — لوازم با چندین گردنبند طلا که آویخته بر سینه او. او همچنین لرزاند گوشواره طلا و نازک بدن زنجیره ای در اطراف او ،

عکس ظاهر می شود در ساحل, زیر پوش زنانه مدل حوله قرار داده شد بیش از یک پچ از شن و ماسه.

در زیرنویس استوایی C تایید کرد که Candice عینک زنگبار دو قطعه در رنگ به عنوان ادویه. این برند همچنین برچسب گذاشته شده توسط Candice رسمی Instagram account, اما را تایید نمی کند دقیقا زمانی که عکس گرفته شده بود.

بخش نظرات پر بود از تحت تاثیر پیام.

“وای” یک نفر گفت: با دو آتش نمادها.

“عشق ورزیدن!!,” یکی دیگر از Instagram کاربر نوشت.

“عشق شما @angelcandices,” سوم شخص نوشت: با یک قلب قرمز از emoji.

آخرین نگاه Candice در شنا پس از دیگری های اخیر عکس از خط است که طرفداران پالس مسابقه در اوایل این ماه.

که داغ شات نشان داد که مادر دو هنگامی که او مطرح شده برای دوربین در یک, گرمکن, لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان یک کمی دارای گونه های برامده در رنگارنگ و در عین حال آشکار شنا نگاه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>