Candice کریگ Sizzles در Bodysuit و سفید تی شرت مردانه: “من احساس بزرگ’

Candice کریگ نشان داد کردن کون رقصنده بدن در, ساده, لباس زیر زنانه سکسی و نگاه گرفتار چشم از او Instagram followers.

Candice مشترک یک سری از دو عکس که برجسته او را در جلو و مرکز در برابر یک پس زمینه سفید. در هر دو او را نشسته در بالای یک مدفوع. رقصنده عینک سیاه bodysuit با pushup بند گنجانیده شده در بالا نشان داد که مقدار زیادی از کافی او رخ.

در تصویر اول او عینک یک اندازه سفید مردانه پیراهن کفش و حلق آویز کردن سلاح های خود را. او رسیده با یک دست و پاى دیگر در زانو خود فوق العاده سفید بلند مانیکور. او قوسی پشت او و مطرح با پلک تقریبا بسته شده و کامل پوت کمی باز. خواننده لوکس بلند, سیاه, مو جریان در نرم امواج بیش از یک شانه پنهان کردن آن را به طور کامل و رسیدن به دور کمر خود را. او تا به حال بزرگ sparkly گوشواره گل میخ در گوش او و یک گردنبند طلا با نام او بر روی آن آویزان فقط زیر توخالی از گردن او.

تصویر دوم نشان داد یک شات کامل از Candice و با او نشسته زانو با هم به طرف. او خم انگشتان پا بر روی زمین استراحت و بلند کردن سطح. ژست نشان داد مدل رنگ نور پدیکور که تضاد خوبی با او خورشید را بوسید پوست. او بر روی پاهای او را درست در زیر زانو های خود و قوسی او بازگشت و چون از راه موهایش کاهش یافت و تنها بخشی از بیش از شانه خود را بسیار بیشتر از نوک سینه بود ماندگار فشار از بالا لباس زیر زنانه او. باز پیراهن آویزان کردن یک شانه و آن را در آنجا ماند تا در طرف دیگر با گشوده کافهای مخدوش کردن بخشی از دست او.

در عنوان این خواننده گفت که او احساس بزرگ در میان پاک و طرفداران او به نظر می رسید به او را درک چک در. بیش از 6800 Instagrammers آمار “مانند” را فشار دهید در پست نفسانی و تقریبا 100 زمان به ترک نشاط بخشی و نظر رقصنده. دوباره به او خیره شد در این دوربین از طریق عمدتا چشمان بسته و او را نگه داشته و او را تقریبا به طور کامل بسته است.

“فقط پس از افت مرده زرق و برق دار. بسیار زیبا. من رقص خود را. آن سخت بود” gushed یک فن که همچنین در سمت چپ چند شعله, قرمز, قلب, و قلب بنفش از emoji.

“بدن آب نبات. با تشکر از شما برای مراحل!” دوم پیرو پاسخ داد.

“شما در حال so sexy, Candice موفق باشید در پاک کردن عسل” نوشت: یک سوم که شامل دو قلب قرمز.

“بدن و صورت در WOW! خیره کننده! بنابراین فریبنده!!!! بله عزیزم. شما یک زن زیبا!” چهارم جانباز اظهار نظر ترک انواع شکلک و شکلک برای بیان احساسات بصری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر