شما می توانید Coronavirus از حیوانات خانگی ؟ ما یک دکتر برای جدا کردن افسانه از واقعیت

“کرونا ویروس است که انسان ساخته شده و از آن خواهد شد علت این جهان به پایان آینده” اعلام کرد: دایی در یک گروه و من بخشی از. من چشمان من نورد و حذف پیام. وجود دارد بسیاری از این اسطوره ها در حال اجرا در اطراف در محافل رسانه های اجتماعی.

Panic گسترش سریعتر از این بیماری همه گیر و اسطوره رفتن به یک راه طولانی در گسترش اطلاعات غلط و نادرست از ترس. با Covid-19 در شل تکاپو را از طریق مکان های عمومی, قربانیان ادعا در سراسر جهان آن است که جای تعجب نیست که خانواده واتساپ گروه ها پر از خبر جعلی و افسانه ها.

ارتقاء

کرونا ویروس است که انسان ساخته شده و از آن خواهد شد علت این جهان به پایان آینده“اعلام کرد دایی در یک گروه و من بخشی از. من چشمان من نورد و حذف پیام. وجود دارد بسیاری از این اسطوره ها در حال اجرا در اطراف در محافل رسانه های اجتماعی.

بهتر هند صحبت می کند به دکتر Vivek Nangia, HOD & مدیر Pulmonology Fortis بیمارستان Vasant Kunj که کمک می کند تا کم ارزش کردن برخی از اسطوره ها که در حال انجام دور.

1. مصرف سیر کمک خواهد کرد که مبارزه با ویروس

بازنمودی تصویر

این یک اسطوره است که رسیده و من به عنوان به خوبی. من از کوره در رفته تماس از پدرم اصرار داشت که من را رسام برای کودکان داده می شود که آن را تا به برخی از خواص جادویی برای مبارزه با ویروس. به این Dr Nangia می گوید: “مصرف آن را اگر شما آن را دوست دارم. هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد خوردن سیر را در هر راه حفظ این ویروس در خلیج است.”

“وجود دارد هیچ آسیبی در مصرف سیر و پیاز یا حتی جرعه جرعه آب در فواصل منظم. اما انجام این کار اعتقاد داشتند که آن را کمک خواهد کرد که در کاهش گسترش coronavirus است بی اساس است و هیچ حقیقت در پشت آن است.”

2. من باید با پوشیدن یک ماسک?

coronavirus mask precautions
آیا این راه حل است ؟

این است که در عین حال نکته دیگری که به نظر می رسد که بسیاری از نظرات مختلف. در حالی که در یک دست پدر و مادر تشویق فرزندان خود را به پوشیدن ماسک به مدارس یکی دیگر از مجموعه ای از پدر و مادر به شدت مخالف استفاده از ماسک است.

پرتاب برخی از نور در این Dr Nagia می گوید: “دو نوع وجود دارد از ماسک – ماسک های جراحی و N95 ماسک. جراحی ماسک توصیه می شود تنها برای کسانی که رنج می برند با علائم و یا کسانی که در تماس نزدیک و ارائه مراقبت به بیمار است.”

N95 ماسک ها تنها برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که بیش از حد در شرایط خاص و نه برای OPD و درمانگاه, او می گوید. “لطفا به یاد داشته باشید که با استفاده از یک ماسک مگر اینکه شما توصیه شده است به انجام این کار توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می تواند ضد تولیدی” او می گوید.

پوشیدن ماسک تنها اگر شما در حال سرفه یا عطسه و به یاد داشته باشید که ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست-تمیز کردن با الکل بر اساس دست مالش و یا آب و صابون.

همچنین به یاد داشته باشید که این ماسک ها به معنای واقعی کلمه حمل بسیاری از عوامل بیماری زا که دفع آنها را به درستی به عنوان حیاتی به عنوان استفاده از آنها. یک دلیل برای پوشیدن یک جراحی ساده ماسک برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را که یکی از گسترده ترین راه برای دریافت آلوده.

3. من باید نگران من حیوان خانگی بودن یک حامل?

بازنمودی تصویر

زدودن ترس است که بسیاری از حیوان خانگی صاحبان ممکن است روبرو Dr Nangia می گوید: “هیچ مدرکی وجود دارد یا مطالعه به پشت این ترس است. پس گفت که, آن است که همیشه توصیه به شستن دست های خود را بعد از شما آمده اند در تماس با حیوانات خانگی یا سایر حیوانات اهلی.”

او همچنین توصیه می کند که یکی باید مراقبت در حالی که دست زدن به خام محصولات حیوانی مانند گوشت مرغ ، “وجود دارد هیچ ترس در مصرف گوشت و همه را یک نیاز به مراقبت از آن را طبخ در واقع شاید حتی کمی بیش از پخته شده,” او می گوید.

4. آن را تنها اثرات سالمندان پس از استراحت!

بازنمودی تصویر عکس منبع: شهروندان ارشد در هند/Facebook

“از تحقیقاتی که تا کنون انجام شده است کودکان از خود نشان می دهند بیشتر محافظت می شود احتمالا به دلیل ذاتی خود را مکانیسم دفاعی بدن است. متوسط سن گروه مبتلا به کرونا ویروس در حدود 47 سال سن” او توضیح می دهد.

این ضروری است که ما درک می کنیم که این ویروس می تواند تاثیر هر کسی در هر سنی است. جوان باید بدون محافظت ویژه در برابر ویروس. افراد مسن می تواند شانس بالاتری از توسعه بیشتر عفونت های شدید که به دلیل سن و دیگر شرایط پزشکی اما این بدان معنا نیست که این ویروس تنها در حملات افراد مسن.

ارتقاء

5. کسانی که قرارداد این ویروس خواهد مرد

Coronavirus

“آیا به یاد داشته باشید که ابتلا به ویروس معنا نیست که آن را یک حکم مرگ,” اطمینان Dr Nangia. یکی از نیاز به قرار دادن در این دیدگاه و درک علائم و اثرات ویروس. کسانی که قرارداد این ویروس بیمار با خفیف تا متوسط دستگاه تنفسی فوقانی, بیماری شبیه به یک سرماخوردگی.

علائم ممکن است شامل-

· آبریزش بینی
· سرفه
· گلو درد
· سردرد
· تب که می تواند برای چند روز.

افرادی که مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید یا عوارض. در حالی که وجود دارد بدون نیاز به وحشت مردم باید مراحل را به آماده سازی و محافظت از خود و دیگران از coronavirus.

6. آنتی بیوتیک ها کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش ویروس

بازنمودی منبع تصویر: فلیکر

“آنتی بیوتیک ها به عنوان نام نشان می دهد, تنها استفاده می شود در مبارزه با عفونت های باکتریایی و ویروسی گونه است. بنابراین اگر شما در حال درمان با آنتی بیوتیک و سپس از آن خواهد شد بدون استفاده از آنچه” می گوید: Dr Nangia. توجه داشته باشید که آنتی بیوتیک نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله پیشگیری یا درمان برای coronavirus موارد است.

همانطور که در حال حاضر هیچ واکسن شناخته شده و یا دوره درمان برای coronavirus و بنابراین کسانی که مبتلا به این ویروس باید دریافت مراقبت های مناسب برای تسکین و درمان علائم و کسانی که با بیماری شدید باید دریافت بهینه سازی مراقبت های حمایتی می گوید که.

7. باید سرد با عجله به ER

بازنمودی تصویر

“هیچ” می گوید: Dr Nangia. “اگر شما فقط علائم خفیف که شامل سرماخوردگی و سرفه و تب درجه پایین و سپس برای اولین بار دو یا سه روز شما احتمالا می تواند فقط درمان علامتی نگه داشتن خود را به خوبی هیدراته و اکسیژن.”

آیا منزوی کردن خود در یک اتاق و به حداقل رساندن تماس با دیگران است. سازمان دیده بان برای برخی از زمان و تنها در موارد که در آن طیف وسیعی از علائم متوسط تا شدید آیا نیاز به رفتن به یک تایید بیمارستان برای آزمایش.

متوسط تا شدید شرایط عبارتند از:

· تب مداوم
· تنگی نفس
· شدید و تنگی در قفسه سینه

8. یکی باید همیشه پوشیدن دستکش

بازنمودی تصویر

Dr Nangia می گوید: “این ضروری است که همه ما درک می کنیم که چگونه این ویروس گسترش می یابد. در حالی که در حال حاضر به اندازه کافی وجود ندارد اپیدمیولوژیک اطلاعات برای تعیین چگونه به راحتی گسترش این ویروس بین مردم این ویروس به نظر می رسد انتقال عمدتا از طریق قطرات تنفسی است که مردم عطسه و سرفه یا بازدم.”

بنابراین در چنین شرایطی پوشیدن دستکش است و شاید موثر ترین شیوه برای مقابله با این ویروس. Dr Nangia می گوید. “در نهایت دستکش نیز آلوده دریافت.” آنچه مهم است به دنبال این است که بهداشت شخصی خوب که شامل شستن مکرر دست ها یا با آب و صابون و یا الکل مبتنی بر sanitiser.

9. پاشش الکل یا کلر کمک خواهد کرد که کشتن جدید کروناویروس?

بازنمودی منبع تصویر: فلیکر

با توجه به این که هیچ. پاشش الکل یا کلر در سراسر بدن شما نمی کشتن ویروس ها است که در حال حاضر وارد بدن می شود. پاشش این مواد می تواند مضر به لباس و یا غشاهای مخاطی (یعنی چشم و دهان). آگاه باشید که هر دو الکل و کلر می تواند مفید باشد برای ضد عفونی کردن سطوح, اما آنها نیاز به استفاده زیر مناسب توصیه.

اگر شما می خواهم به خواندن بیشتر در مورد این ویروس و چگونگی آن گسترش می یابد, آیا اینجا را کلیک کنید.


همچنین بخوانید: آیا اهدای خون را در شما ضعیف است ؟ 8 اسطوره گران توسط دکتر


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>