تغییر در شیوه زندگی واقعا می تواند باعث شکستن و یا زندگی خود را. در اینجا این است که چگونه این ساکن چنای جهان در پاهای خود را!

Durgesh Nandhini, 33, ساکن چنای بسیار جالب را در مینیمالیسم. مادر دو دختران در سن شش و دو Nandhini تا به حال شروع به پریدن کرد بر روی این شیوه زندگی واگن نزدیک به هفت سال پیش. همراه با مینیمالیسم او سرسخت وگان و معتقد است که در تحصیل فرزندان خود در خانه. ما تا به حال یک چت سریع با او در مورد سفر خود را آنچه که او انجام این جاده به پایداری و چگونه او همچنان به سود از زمان زندگی روزانه است.

چه مینیمالیسم به او

در حالی که تعریف مینیمالیسم زندگی عمدا با عنوان چند چیز به عنوان امکان پذیر است – برای Nandhini آن را مترادف با داشتن وضوح در دانستن که شما هستند. او می گوید: “مینیمالیسم به من شروع به پیوند مسائل من دوست دارم از کسانی که نمی جرقه شادی. آن آغاز شده و با فقط یک فکر و قبل از من آن را می دانستند من اقدام پس از آن با ذوق.”

minimalist mom

چگونه می توان در انطباق با این شیوه زندگی?

این کمک می کند تا اگر مردم شما زندگی می کنند با یک مینیمالیستی خم از ذهن Nandhini بریم. در مورد شوهر او همیشه فوق العاده سازمان یافته و فرد در حالی که او یک محتکر تا زمانی که او به روشن بودن مینیمالیستی. “یک محتکر به من من از دست دادن تمرکز و خلاقیت است. من استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان فقط برنامه ریزی و به سختی هر گونه کار واقعی انجام می شود. پاکسازی کردن فضای جادویی دیدم این تغییر آمده در مورد که در آن همه چیز اتفاق افتاده است فقط با سهولت” او فریاد می زند.

در حال مینیمالیستی مامان

Nandhini می گوید که دخترش شده اند عمده ای الهام بخش در پشت decluttering هر دو ذهن و فضا. او بچه ها را به او فکر می کنم به طور مداوم پرسیدن سوالات مربوط اطراف این سیاره است. “هر دو فرزندان من هستند که homeschooled. ما باور نمی کنیم در مفهوم تغذیه مغز یک کودک با متنی دانش است. آنها نیاز به مقدار بیشتر به یک جامد, زندگی شاد. آنها باید بدانید که چگونه قادر به اتصال با انسان, طبیعت و انرژی در اطراف آنها را در یک سطح عمیق تر. و همه ما می دانیم که یک آموزش و پرورش مدرسه ساخته شده است کار برکنار درسی نیست که در هر راه کمک در این سفر به نام زندگی” می گوید Nadhini.

او می گوید از آنجایی که آنها مدرسه دختران در خانه خوب آنها با فقط یک زن و شوهر از کتاب و اسباب بازی در اطراف. Nandhini طول می کشد آنها را به طبیعت به بازی و سفر با آنها غالبا آموزش آنها در مورد چیزهای مهم مانند پایداری بر روی بروید.

minimalist mom

در بسته بندی-مواد غذایی رایگان

این همه زمانی آغاز شد که Nandhini می خواستم برای به حداقل رساندن مقدار زباله که رفت به زباله دانی. و او متوجه شده است که بسیاری از ضایعات آمد از آشپزخانه در کل; و از بسته بندی مواد غذایی خاص است. او می گوید که غذاهای بسته بندی شده در حال بدترین “میزان آفت کش ها استفاده می شود که در آنها به طوری که آنها می توانید یک طول عمر طولانی بسیار مضر به سلامت.” اضافه کردن به که پیامدهای خطرناک پلاستیک-ضایعات در محیط زیست است.

تغییر عمده دیگری که آنها اتخاذ کرده اند این است که راه آنها غذا خوردن.

“ما خوردن وگان خام وعده های غذایی دو بار در روز. آنها شامل میوه و سبزیجات است. و برای شام ما به سادگی پخته شده sattvic غذا” او سهام. Nandhini می گوید آنها هرگز پر انرژی تر و آرام در همان زمان و قادر به به طور کامل اجتناب از استفاده از غذاهای بسته بندی شده با توجه به این شیوه زندگی است. آنها نیز در نهایت صرفه جویی در مقدار زیادی از نظر برق و گاز و اسکناس و پول صرف شده در رستوران وعده های غذایی.

همه در همه, Nandhini می گوید: مینیمالیسم آن را علم موشک. همه شما باید انجام دهید این است که بپرسید سوال مربوط به خودتان است. برای مثال اگر شما احساس می کنید داشتن بیش از حد است که شما ناراضی می دانم که آن زمان به مخالف و ببینید.همچنین بخوانید: این 52-YO معمار Aced 365 روز بدون شکر چالش: چگونه او آن را انجام داد(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de