می تواند سگ و گربه دریافت Coronavirus? بدون نیاز به نگرانی (شاید فقط کمی)

سگ با پوشیدن ماسک ها دیده می شود در یک پرسه زن در شانگهای در فوریه 19 سال 2020 است. NOEL CELIS/خبرگزاری گتی ایماژ

دو سه خانواده های آمریکایی یا 85 میلیون خانواده با یک حیوان خانگی. بنابراین جای تعجب نیست که به عنوان جدید coronavirus Covid-19 گسترش در سراسر جهان و چهره های قریب الوقوع شیوع در ایالات متحده بسیاری از سگ و گربه پدر و مادر شروع به نگران باشید: می تواند بسیار عفونی ویروس خود را دریافت کنید خزدار کودکان ؟

پاسخ کوتاه این است که مشخص نیست اما ممکن است آن را به ارزش گرفتن اقدامات احتیاطی به یک حد معقول.

همچنین نگاه کنید به: ماسک صورت به فروش می رسد در همه جا به عنوان Coronavirus گسترش می یابد—اما واقعا کار می کنند?

Coronaviruses یک خانواده بزرگ از پاتوژن های شایع در پرندگان و پستانداران. دانشمندان شواهد نشان می دهد که Covid-19 اول نشات گرفته از خفاش ها و مهاجرت به انسان از طریق تماس فیزیکی. اما هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد این ویروس می تواند انتقال از انسان به سگ و گربه و یا بالعکس با توجه به هر دو این سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

جمعه گذشته این سگ از یک coronavirus بیمار در هنگ کنگ تست شده “ضعیف مثبت” برای Covid-19. اما این شهر کشاورزی و شیلات بخش هنوز برای تعیین اینکه آیا سگ واقعا این بیماری و یا آن را فقط “یک نتیجه از آلودگی محیط زیست از آن به دهان و بینی است.” این سگ در حال حاضر در قرنطینه حیوانات تسهیلات در هنگ کنگ است.

آمریکا CDC نشان می دهد صاحبان حیوان خانگی محدود کردن تماس, از جمله نوازش, snuggling بودن بوسید یا licked و به اشتراک گذاری مواد غذایی” با حیوانات خانگی و حیوانات دیگر اگر صاحب شما با coronavirus. و این که گفت: “آن است که همیشه یک ایده خوب برای شستن دست های خود را با آب و صابون پس از تماس با حیوانات خانگی. این از شما محافظت در برابر انواع باکتری های شایع مانند E. coli و سالمونلا است که می تواند عبور بین حیوانات و انسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>