می توانید یک ضد عفونی کننده تونل از شما محافظت ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

پاشش فضاهای عمومی با مواد ضد عفونی کننده و استفاده از مواد ضد عفونی کننده تونل بودند مورد ستایش قرار داد به عنوان سلاح های اولیه در برابر گسترش COVID-19 در مکان های عمومی. پس چرا که موضوع مشاوره در برابر آنها ؟

ارتقاء

On 16 مه هشدار داد که در برابر مقیاس بزرگ سمپاشی و یا بخور در فضاهای باز. “اسپری ضد عفونی کننده حتی در خارج از منزل می تواند مضر برای سلامت مردم و علت بیماری تنفسی و یا سوزش پوست یا آسیب است.” مشاوره پس از بسیاری از کشورها مانند چین و کره جنوبی و ایتالیا و آفریقای جنوبی و اسرائیل و هند در میان دیگران در حال حاضر شروع پاشش مواد ضد عفونی کننده بر روی جاده ها و پیاده رو و نصب ضد عفونی کننده تونل در بسیاری از شهرستانها خود را در مبارزه خود را در برابر COVID-19.

پس از آن گسترش مرگبار coronavirus آلوده بیش از 68 لاخ مردم در سراسر جهان و ادعا کرد 3 لاخ و 98 هزار و زندگی. در هند از 236,954 موارد گزارش 6500 که مردم از ویروس.

برای مبارزه با گسترش ویروس وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) به سرعت صادر دستورالعمل ضد عفونی اماکن عمومی از جمله ادارات. علاوه بر این یک بار از مواد ضد عفونی کننده تونل شد تمام خشم در دیگر کشورهای هند بیش از حد شروع به نصب و راه اندازی آنها.

این تونل اسپری غبار از محلول هیپوکلریت سدیم (کلر ترکیب اغلب استفاده می شود به عنوان ضد عفونی کننده و یا یک عامل سفید کننده) در افرادی که آن را وارد کنید. هیپوکلریت سدیم است که یک جزء از تجاری سفید و تمیز کردن راه حل و استفاده به عنوان ضد عفونی کننده در آب آشامیدنی و فاضلاب-سیستم های تصفیه آب و استخرهای شنا.

هزینه در هر نقطه بین 10 ، 000 تومان روپیه به تومان 25 لاخ این تونل آمده در اشکال و اندازه های مختلف و همچنین می تواند سفارشی با توجه به نیاز.

که در آن برای اولین بار بود تونل نصب شده ؟

Disinfection
ضد عفونی تونل در تیروپور. (منبع: Facebook)

در ماه فوریه این سال چین – کانون COVID-19 – نصب ضد عفونی کننده تونل در شهر چونگ کینگ در تلاش برای کنترل گسترش ویروس. این تونل مجهز به آشکارسازهای مادون قرمز است که فعال کردن یک اسپری از misters زمانی که یک فرد وارد تونل. کشورهای دیگر شد و سریع به دنبال کت و شلوار. از مراکز و ورزشگاه و فرودگاه ها و ایستگاه های اتوبوس به بازار مکان های ضد عفونی کننده تونل نصب شده در نقاط مهم عمومی.

Back صفحه اصلی هند برای اولین بار از شناخته شده ‘مواد ضد عفونی کننده تونل نصب شده بود در تیروپور, Tamil Nadu در 1 مارس سال 2020 است. پس از این بسیاری از کشورهای دیگر به زودی شروع به تنظیم این تونل در بازارها و جاده ها.

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که شما راه رفتن را از طریق این تونل?

تجربه شخصی

“آیا شما تا کنون تجربه غبار فن و یا حتی یک چهره غبار? احساس مشابه است. فرد مستقر در ورودی تونل را نمی دهد من دستورالعمل در مورد چگونه آهسته و یا سریع به راه رفتن. آن زمان من حدود 8 تا 10 گام برای خروج از تونل و من همچنان در راه رفتن به آرامی در حالی که همه با دست من مطرح شده در بالا سر من” سهام Mohit دسای ساکن هزاره شهر – Gurugram.

هنگامی که از او پرسیده شد که به پیاده روی را از طریق ضد عفونی کننده تونل آنها تمام خشم در این شهر مانند بسیاری از دیگران تا مشورتی آمد با استناد به عباراتی مانند ‘پوست’, ‘مشکلات تنفسی’ و ‘خطر سلامت’.

دیگر از بسیار خفیف بوی sanitiser طولانی بر روی پوست و لباس وجود دارد ظاهری هیچ بوی از هر گونه مواد شیمیایی می گوید: Mohit که تجربه هر گونه عوارض جانبی و یا ناراحتی های پست خود را تجربه.

اثر بخشی ضد عفونی کننده تونل و استفاده از اسپری های ضد عفونی کننده

بازنمودی تصویر

با تعدادی از این تونل افزایش چند کارشناسان شروع به بالا بردن نگرانی های خود را در منافع و هشدار در مورد بد اثر است. یک گزارش در بریتانیا بر اساس طب کار مجله اظهار داشت: “یک ماده شیمیایی ممکن است امن هنگامی که موضعی به شکل مایع, اما بسیار سمی که atomised و استنشاق.” برخی از آنها حتی گفت که مواد شیمیایی مورد استفاده برای اسپری بر روی انسان ممکن است بیشتر و مضر تر از ویروس خود را.

یک بار اولیه سرخوشی و وزوز در اطراف این تونل ها و اسپری های ضد عفونی کننده کاهش این MoHFW دوباره صادر مشاوره در برابر استفاده از هیپوکلریت سدیم در مواد ضد عفونی کننده تونل: پاشش از افراد یا گروه ها با مواد ضد عفونی کننده شیمیایی می تواند از نظر جسمی و روانی مضر است و توصیه نمی شود تحت هیچ شرایطی.

Dr Udgeath Dhir مدیر & سر قلب و عروق و جراحان (CTVS) Fortis یادبود موسسه تحقیقات Gurugram, موافق, “عادی تونل که در حال استفاده هستند و بیشتر از یک خطر به جای اندازه گیری برای ایمنی.” او صرفا چگونه coronavirus گسترش عمدتا از طریق آئروسل انتقال است. “این ضد عفونی کننده ممکن است حمل مواد شیمیایی مضر و می تواند بر پوست و چشم و حتی ریه ها از کسی که استنشاق آن است. همچنین می تواند به اثبات می شود سرطان زا در طبیعت است. آن را نیز سازگار با محیط زیست” او سهام با بهتر هند.

هنگامی که وزارت مشورتی صادر شد دستگاه دولتی در سراسر کشور آغاز شد برداشت تونل نصب شده در شهرستانها.

و آنچه در مورد اسپری ضد عفونی کننده در مجتمع های آپارتمانی و جاده ها ؟ “عملا سخن این اقدامات چیزی جز یک چشم را بشویید. حتی ممکن است به اطراف sanitising جهان ؟ آن را حس می کند برای ضد عفونی و پاکسازی بیمارستان ها و خانه های که در آن COVID-19 بیماران خود در انزوا اما به طور کلی برای انجام این کار استفاده از هیچ” او می افزاید.

این موضوع به عنوان Dr Dhir اشاره می کند این است که بسیاری از سیاست ها و دستورالعمل ها بودن قاب توسط بوروکرات ها و پزشکان.

Dr Udgeath Dhir

تکرار آنچه بین المللی بهداشت سازمان شده اند گفت: تا کنون Dr Dhir می گوید که تنها راه برای محافظت از خود است با حفظ فاصله اجتماعی, شستن دست ها غالبا به ویژه پس از دست زدن به هر گونه شی.

“یکی باید پوشیدن ماسک در تمام زمانی که پله بیرون از خانه” به او توصیه می کند.

پس چه بین المللی سلامت بدن گفت ؟

بازنمودی تصویر

با توجه به اطلاعات در وب سایت پاشش از افراد با مواد ضد عفونی کننده (مانند یک تونل دولت یا مجلسی) توصیه نمی شود تحت هیچ شرایطی.

  • این عمل می تواند از نظر جسمی و روانی مضر را کاهش می دهد یک فرد آلوده توانایی به گسترش این ویروس از طریق قطرات و یا تماس بگیرید.
  • حتی اگر کسی که شما با COVID-19 می رود از طریق یک ضد عفونی تونل یا مجلسی به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به صحبت کردن سرفه یا عطسه آنها هنوز هم می تواند گسترش ویروس.
  • اثر سمی از سم پاشی با مواد شیمیایی مانند کلر در افراد می تواند منجر به چشم و سوزش پوست bronchospasm به علت استنشاق و به طور بالقوه اثرات گوارشی مانند تهوع و استفراغ است.
  • در علاوه بر این به سلامت نگرانی های ایمنی استفاده از گاز کلر در مقیاس بزرگ پاشش شیوه ممکن است به جلوگیری از این منابع از استفاده می شود برای مهم مداخلات مانند نوشیدن آب و محیط زیست ضد عفونی بهداشتی درمانی

در عین حال برخی از دانشمندان در دفاع از استفاده از مواد ضد عفونی کننده تونل و سوال مشاوره در برابر استفاده از آنها.

شیطان در جزئیات نهفته است

Kerala
بازنمودی تصویر

پس از یک سری از اخبار نشریات انجام مقالات نقد و استفاده از مواد ضد عفونی کننده تونل پونا-بر اساس CSIR-ملی آزمایشگاه شیمی (CSIR-NCL) و بمبئی بر اساس Institute of Chemical Technology (ICT) با صدور یک بیانیه مشترک تصریح می کند که مشاوره “آیا هر گونه پایه و اساس علمی.”

با توجه به بیانیه مشترک صادر شده توسط موسسات “اثر هیپوکلریت سدیم همچنین به عنوان شناخته شده کمکاری یا سفید کننده اعم از 0.02 درصد به 0.05 درصد وزن غلظت مورد بررسی قرار گرفت در پرسنل راه رفتن را از طریق غبار تونل واحد علاوه بر فعالیت ضد باکتری در برابر استاندارد میکروارگانیسم ها قبل و بعد از قرار گرفتن در معرض در راه رفتن-از طریق”

“نتایج نشان داد که [هیپوکلریت سدیم استفاده می شود در این وزن غلظت محدوده] نشان نمی دهد هر گونه عوارض جانبی بر روی پوست است. بنابراین توصیه می کنیم با استفاده از 0.02 درصد به 0.05 wt. درصد محلول هیپوکلریت سدیم (200 تا 500 ppm) برای خارجی سطح بدن sanitisation از پرسنل راه رفتن را از طریق غبار تونل های زیر استاندارد ایمنی و اقدامات احتیاطی.”

نه همه متقاعد شده است و با این حال تلاش هستند هنوز به پیدا کردن جایگزین برای مواد شیمیایی مورد استفاده در تونل ها.

بنابراین آلی جواب میده ؟

با این حکم در مورد اینکه آیا یا نه این مواد شیمیایی ضد عفونی کننده تونل باعث آسیب هنوز در حال بحث Anantpur منطقه آندرا پرادش نصب آلی مواد ضد عفونی کننده تونل که با استفاده از CitrobioShield راه حل در محل هیپوکلریت سدیم.

در حالی که بیشتر جایگزین در حال کاوش اعتقاد بر این است که اگر یک فرد است که به طور بالقوه در معرض COVID-19 ویروس اسپری بدن نخواهد کشتن ویروس است که در حال حاضر در داخل بدن است.

به عنوان توصیه شده توسط پزشکان مختلف بین المللی سلامت بدن و ادارات آنچه ضروری است این است که تمرین خوب بهداشت فردی و شستن دست های خود را ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی و تمرین های اجتماعی فاصله در تمام زمانها.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>