دهلی نو: مبارزه برای دهلی مجمع انتخابات بود در روز پنج شنبه پایان دادن به تظاهرات و roadshows توسط رهبران به عنوان Delhiites آماده شدن برای رای دادن در فوریه 8.

این کمپین که مشخص شده بود تهاجمی تظاهرات و roadshows از احزاب از جمله حاکم Aam Aadmi Party (AAP) ، Bharatiya Janata Party (BJP) و کنگره به پایان رسید در 6 ساعت امروز.

در مجموع 668 نامزدها در نظرسنجی فرای در حالی که تعهد برای انتخاب دولت آینده خواهد بود و در اطراف 1.47 کرور رای دهندگان.

در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah برگزار شد سه roadshows در Seemapuri هاری نگر و Madipur مونتاژ حوزه بود در حالی که BJP جمهور JP Nadda شرکت در roadshows برای نامزدهای حزب در Mundka و سولتنپور Majra.

معاون وزیر و AAP رهبر Manish Sisodia انجام ‘padyatra’ در حوزه Patparganj.

در حالی که مبارزات انتخاباتی به رهبری بود توسط هیچ یک دیگر از آمیت شاه برای BJP AAP از سوی دیگر باقی مانده عمدتا وابسته به وزیر Arvind Kejriwal. این کنگره که برنده نشد حتی یک صندلی در آخرین مجمع انتخابات دوخته امید راهول گاندی و پریانکا گاندی Vadra.

اگر نخست وزیر نارندرا دو تظاهرات دیدم کمپین صعودی به اوج خود چه اضافه شده قدرت به BJP نظرسنجی تلاش بودند roadshows و درب-به-درب مبارزه شاه.

بی جی پی که تنها می تواند مدیریت را سه کرسی در آخرین مجمع انتخابات باقی مانده تهاجمی در طول مبارزات انتخاباتی که شاهد تظاهرات توسط حزب bigwigs مانند وزرای ارشد یوگی Adityanath, منهر لعل خطار Vijay Rupani اتحادیه وزیران Rajnath Singh و Anurag Thakur, در میان دیگران.

برای AAP مشخص شده است که یک پیروزی تاریخی در سال 2015 انتخابات برنده 67 از 70 کرسی Kejriwal باقی مانده در خط مقدم همراه با دیگر رهبران حزب مانند Sisodia.

در میان برجسته ترین مسائل که باقی مانده است در برجسته در طول مبارزات انتخاباتی روند بود شاهین باغ که در آن مردم اعتراض کردهاند برای بیش از یک ماه بیش از تابعیت (متمم) قانون در میان دیگران.

گرم نظرسنجی انتخاباتی در دهلی نو شاهد AAP ترسیم کار انجام می شود در درجه اول در زمینه بهداشت و آموزش و پرورش. BJP متمرکز بر دولت مرکزی و دستاوردهای پیش بینی شده نخست وزیر این تصویر به دنبال رای.

کنگره از سوی دیگر اقدام به یادآوری شهروندان دهلی نو در مورد رفاه و توسعه کار انجام شده توسط رئیس سابق وزیر شیلا Dikshit زیر 15 سال از حکومت و محور مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف کنگره waali Dilli’.

نخست وزیر مانموهان سینگ همچنین انجام یک رالی در Rajouri باغ.
استادانه درست شده ترتیبات امنیتی ساخته شده اند برای صاف انجام مونتاژ سنجی با به کارگیری از 190 شرکت مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPF).

همچنین 19,000 خانه پاسداران و 42,000 پلیس دهلی پرسنل مستقر خواهد شد در رای گیری غرفه.

“ما قرار داده اند 190 شرکت از CAPF که به طور منظم به گشت زنی برای اطمینان از صلح و آرامش” Praveer Ranjan ویژه کمیساریای (هوش), پلیس دهلی گفت: ANI.

تمام پنج رأی در شاهین باغ که در آن ضد شهروندی اصلاح قانون تظاهرات در جریان است از دسامبر سال گذشته اعلام شده است “بحرانی” در دهلی نو رئیس افسر انتخاباتی.

شمارش آرا برگزار خواهد شد در فوریه 11.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de