کامیل Kostek سهام خود رجعت عکس از ‘Sports Illustrated’ پوشش

دوشنبه, مارس 13 مدل کامیل Kostek به طرفداران او یک طعم و مزه بهشت با زن سیاه-و-سفید رجعت به او مصور پوشش شلیک کنید. عکس او را نشان می دهد کامیل در یک لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که lounging در شن و ماسه در ساحل. کامیل با نشاط عکس نشان داد او با تکان دادن itty-bitty است که او را در معرض مخروط معده است.

این عکس نشان داد کامیل نشسته در ساحل در حالی که تکیه به عقب در downturned کف دست. این cameraperson گرفت و عکس او از این سمت در حالی که این مدل نگاه بیش از شانه خود را به لنز لبخند آرام با نوک پستان, نوک سینه جدا. کامیل مشخص نیست که در آن تصویر گرفته شده اما اقیانوس قابل مشاهده بود پشت او را با امواج به آرامی شکستن در ساحل.

کامیل به تن نحیف بالا پا پایین لباس شنای زنانه دوتکه تشکیل شده چیزی جز یک رشته است که از طرف او باریک و باسن. مقدار زیادی از شن و ماسه چسبیده به ران او و معده است.

در نیمه بالا کامیل sported تطبیق افسار بالا. در حالی که تکیه به عقب, سینه او افتاد به طرف کمی در معرض مقدار زیادی از sideboob از او کوچک مثلثی برش لباس شنای زنانه دوتکه, سینه بند. با تشکر از زاویه دوربین دره بین سینه او نیز قابل مشاهده است.

کامیل اعتبار ژوزفین Clough به عنوان عکاس و همچنین برچسب گذاشته شده توسط رسمی Sports Illustrated Swimsuit حساب و سردبیر مجله, M. J. روز. کامیل نمی گویند که در طراحی لباس شنا.

کامیل نمی نشان می دهد که مدل مو و آرایش اما موهایش مدل دهید در بی عیب و نقص امواج ساحلی. او به نظر می رسد به پوشیدن یک مقدار حداقل از آرایش برای برجسته کردن زیبایی های طبیعی خود را.

در عنوان کامیل نشان داد او به دنبال به جلو به آینده 2020 مجله آزاد است. کامیل به تازگی شات سوم به طور کلی گسترش Sports Illustrated Swimsuit, است که به احتمال زیاد آنچه او با اشاره به در. مسئله بعدی این است که برای انتشار در مارس.

او همچنین گفت که او نمی تواند صبر کنید برای ورزش به عقب می آیند.

با وجود اینکه یک تصویر کامیل اختصاص داده fanbase نشان داد تن از عشق و قدردانی برای ضربه محکم و ناگهانی. در عرض نیم ساعت از رفتن زندگی می کنند, پست تعلق بیش از 17,900 دوست دارد و بیش از 100 نظرات. بسیاری از کامیل طرفداران به او در زمان بخش نظرات به اشتراک گذاشتن احساسات خود را بر روی عکس.

“من عاشق زیبایی های طبیعی خود را و چگونه شما را به تصویر بکشد خود و بدن خود را!” raved یک کاربر.

“ملکه و هیچ چیز کمتر اظهار داشت:” یکی دیگر از فن.

“شما نگاه شگفت انگیز.. مثل همیشه” بوده یک سوم تحسین.

“I. Love. ایالات متحده به معنای واقعی کلمه بت من” قدردانی کرد یک فرد چهارم.

ماه گذشته کامیل به اشتراک گذاشته پشت صحنه تصویری از خودش با پوشیدن لباس سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر