Camila برنل نشان می دهد قاتل منحنی با رنگ زرد در لباس شنا و شلوار جین

Instagram مدل Camila برنل wowed او 1.3 میلیون پیروان با پست های اخیر. پوشیدن رنگ زرد روشن در لباس شنا و منحنی-بغل کردن و یا جین برچسب جغرافیایی به صورت مجموعه ای از تصاویر نشان داد که او در Seaspice که یکی از میامی رستوران غذاهای دریایی.

در تصویر اول Camila نشان داده شد با پوشیدن تنگ زرد یک تکه لباس شنا. شامل قصابی و تسمه نازک کافی او رخ به نمایش گذاشته شد. مدل همسان با این نور جین که نشسته بالا بر روی کمر و او را در آغوش گرفت کون باسن.

این Instagram احساس عبور یک پا در مقابل دیگری به او رسید و او را لمس طولانی رنگ پریده ناخن به پیشانی اش. او قفل شد صاف و جدا در وسط به عنوان آنها آویزان کردن پشت او.

به دنبال در زمین Camila چشم پوشیده شده بود با عینک آفتابی. به عنوان یک نتیجه از این, آن سخت است برای تشخیص اینکه آیا یا نه مشهور بود با پوشیدن هر گونه آرایش است. اما لب های او به نظر می رسد برجسته با رژ لب صورتی.

Camila تکمیل نگاه دلپذیری گردنبند و یک کیسه کلاچ. پشت سر او یک پوستر بزرگ از یک درخت دیده می شود می تواند حلق آویز در برابر اسلاید از رنگ آمیزی چوب. دو ضخیم قطب فولاد واقع شد در مقابل این تصویر اما در پشت این مدل است.

دومین ضربه محکم و ناگهانی نشان داد Camila خیره به طور مستقیم در دوربین. یک دست رسیده به برگزاری یک قفل از مو خود را دور از صورت خود را به عنوان او با لبخند برای مخاطبان در نظر گرفته شده. او پا شد و در حال حاضر uncrossed به عنوان او ایستاده بود و با شانه اش انداخته است. تصویر جدید نیز نشان داد که او با پوشیدن کفش های پاشنه بلند با یک بژ رنگ تنها. این کفش ها نیز برجسته گسترده ای روشن بند بیش از تاپس از فوت او. در انگشتان سفید ناخن لهستانی است که همسان او ناخن.

به عنوان به زودی به عنوان Camila ارسال شده تصاویر, پیروان او بودند سریع به پاسخ. در عرض دو ساعت این مجموعه جمع شده بودند هزاران نفر از دوست و مقدار زیادی از نظرات.

“گرانبها” یکی پیرو نوشت در بخش نظرات.

“شما نگاه کنید تا فاب” یک فن گفت.

“شما به طرز باور نکردنی شیرین خیلی زرق و برق دار” گفت: در عین حال یکی دیگر از.

“من شما را دوست دارم” فرد دیگری نوشت: همچنین با استفاده از دو قلب درخشان emoji برای بیشتر تاکید.

بسیاری از او ستایش پیروان تصمیم به استفاده از شکلک به جای کلمات به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصاویر. تا حد زیادی محبوب ترین شد آتش قلب و چشم و قلب از emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, به تازگی نشان داد او شکل انحناء در حالی که با پوشیدن سیاه و سفید لای کرا. یک بار دیگر طرفداران او شد و فورا تحت تاثیر قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>