Camila Bernal, واژن در لباس شنا سفید

Instagram مدل Camila برنل طعنه 1.3 میلیون پیروان با او اخیر چکیدن مرطوب پست. بلافاصله طرفداران او clamored برای پاسخ.

ارسال دو عکس اول نشان داد او زانو در مراحل منجر به استخر. واضح است که Camila گرفته بود تنها به یک شیب در آب شفاف. استراحت یک دست بر روی موهای خیس او pouted در دوربین.

پشت Instagram, مدل جعلی چمن سبز دیده می شود بین لبه inground استخر و نرده های چوبی.

اما پیروان او به احتمال زیاد به دنبال در چمن به جای چشم خود را متمرکز خواهد شد تنها در Camila و سفید کت و شلوار حمام کردن. با توجه به رنگ آن در می آید به عنوان جای شگفتی نیست که آن را نیمه شفاف به لطف علاوه بر این از آب است. با تشکر از این راه است که در آن افراد مشهور, مطرح است, با بدن او تبدیل کمی به دور از دوربین برخی از عفت است به دست آورد.

“رقابت ؟ چرا من دوست دارم برخی از” Camila همچنین نوشت: در عنوان تصویر.

پوشیدن شرجی تن خاکی در آرایش چشم او برجسته شده در شات. بر لب او Camila انتخاب کرده است یک سایه از رژ لب. هیچ طلا و جواهر است که بر روی صفحه نمایش حتی گوش خود را که عاری از هر گونه bling.

تصویر دوم ویژگی های یک شات از Camila به عنوان او به آرامی فشار آب از مرطوب مو. این تصویر نشان می دهد که یک تکه لباس شنا او می پوشد یک شلاق زدن به عقب و نان هستند و با افتخار در صفحه نمایش به عنوان آنها cheekily باب بالاتر از خط آب.

به عنوان به زودی به عنوان Camilla ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض تنها یک دقیقه تصویر جمع شده بودند بیش از 11,000 دوست دارد و یک توده ای از نوشته پاسخ.

“عزیزم شما لازم نیست که رقابت باعث شود شما برنده تمام پولها” فن گفت.

“خوب است بعد از ظهر بانوی زیبا. شما نگاه بسیار زیبا و جذاب است. یک روز خوب برای شما” یکی دیگر پیرو بند بند در بخش نظرات.

دیگران نمی شد بنابراین دارای اطناب با پاسخ آنها.

“داغ” فرد دیگری به سادگی نوشت.

اما اکثریت قریب به اتفاق Camila پیروان با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. تا حد زیادی محبوب ترین شکلک بود و آتش یکی است. اما دیگران نیز مورد علاقه و قلب و چشم و هلو از emoji با چندین نفر دیگر انتخاب قلب قرمز به عنوان یک راه برای نشان دادن آنها چگونه احساس خود را در مورد ضربه محکم و ناگهانی.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Camila تنها دیروز منتشر شده یکی دیگر از استخر و تصویر. در که ضربه او عینک یک رنگین کمان لباس شنا او به عنوان basked در آفتاب کنار استخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>