Camila برنل زیر زنانه کون از کون, در, نارنجی, شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه

Instagram مدل Camila برنل wowed او 1.3 میلیون پیروان با پست های اخیر. پوشیدن آشکار بیکینی, لاتین بودند قطعا در مرکز توجه است.

در مجموعه, مشهور, تصمیم گرفتند برای سوزان نارنجی است که او را در آغوش گرفت فرم خوب. بالا سقوط به پایین و پایین به سمت جلو و نشان داد مقدار زیادی از او رخ. علاوه بر این برخی از sideboob نشان داده شد حتی اگر او بلند قهوه ای قفل سقوط بیش از یک شانه.

لباس شنای زنانه دوتکه دادخواستها به سادگی برش و نشست بالا بیش از کون باسن. او صاف معده و سنگ های قیمتی-با پوسته belly button, سوراخ کردن بدن, برجسته شد به عنوان یک نتیجه.

Camila عینک مو unstyled و جدا به یک طرف. در تصویر اول او دست برداشته و در مقابل از گوش او به عنوان هر چند در مورد به پهلو او گیسوان پشت آن است.

این مدل به نظر می رسد به پوشیدن تیره ریمل و خط چشم. خنثی سایه های سایه چشم بیشتر خود را تکمیل می کند. بر روی لب های او به نظر می رسید که او تا به حال انتخاب یک گرد و خاکی سایه ای از رژ لب صورتی.

در حالی که اولین ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد Camila ایستاده جلو به دوربین دوم او را دیدم با خود را به عقب ارائه شده است. این قرار دادن نان بصورتی پایدار و محکم بر روی صفحه نمایش به عنوان او انداخت demurely بیش از یک شانه.

پشت سر او بود کاملا آراسته باغ است که به عکس های گرمسیری پرنیان. درختان نخل بلند ایستاده بود و به یک طرف در حالی که طرف دیگر شامل کم ارتفاع درختچه. خاکستری سنگریزه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان دکوراسیون بیشتر در پایه سبز. این منطقه همچنین به نظر می رسد در بالکن یک شیپور که در فاصله ساختمان دیگری می تواند دیده می شود.

به عنوان به زودی به عنوان Camila ارسال شده تصاویر, پیروان او بودند سریع به پاسخ. در عرض دو ساعت این مجموعه جمع شده بودند به سمت بالا از 13,500 دوست دارد و صدها نظر از او ستایش fanbase.

“شما زرق و برق دار ترین و زیبا فرشته خیره کننده در جهان در جهان از جمله IG شما یک ملکه” یکی پیرو gushed در بخش نظرات.

“من تمام زمان های مورد علاقه” یک فن گفت.

“Omg شما شگفت انگیز است” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“شما به طرز باور نکردنی زرق و برق دار” یک فرد چهارم نوشت, همچنین با استفاده از چندین emoji برای بیشتر تاکید.

بسیاری از پیروان او ترجیح داده به سادگی به نظر با از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصاویر. محبوب ترین شد, آتش, قلب, قلب و چشم از emoji. در حال بوسیدن emoji نیز اغلب استفاده می شود.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Camila نشان داد خاموش لباس شنای زنانه دوتکه او در یکی دیگر از Instagram update دیروز. این بار او با استفاده از video post گزینه در حالی که او رژه در اطراف در یک کراوات رنگ لباس شنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>