کامبوج زیبایی ماری Madore Flaunts Unretouched بیکینی بدن در نشاط عکس در ساحل

ماری Madore به او در زمان Instagram صفحه در دوشنبه 2 مارس برای به اشتراک گذاشتن عکس های مربوط به ماه مارس در سال 2020 تقویم که نشان داد او در یک لباس شنای زنانه دوتکه پایین که نشان داد او قاتل بدن, خروج از علائم کشش بر روی صفحه نمایش.

این عکس نشان داد کامبوج زیبایی دروغ گفتن در کنار او بر روی یک ساحل شنی. Madore او را برداشته بالاتنه کردن شن و ماسه, حمایت از وزن خود را بر روی ساعد. او استراحت در حق او ران با یک پا کمی خم در حالی که دیگر کشیده شده است. این منطقه از ران و پایین معده افتخار یک سری از علائم کشش است که او در سمت چپ قابل مشاهده و unretouched برای شات. یک سری از سنگ های خال خال پس زمینه عکس. به عنوان در هر geotag Madore همراه با ارسال مدل این عکس در اوآهو در هاوایی.

Madore را لرزاند یک جفت سفید لباس شنای زنانه دوتکه پایین است که در تضاد با پوست نمایشگاه خود را قهوهای مایل به زرد. کف برجسته کلاسیک برش با ضخامت تسمه که نشسته بالا در طرف ترک یکی دیگر از مجموعه ای از خطوط مایل به زرد قهوهای قابل مشاهده بر روی باسن خود. این سبک از لباس شنا برجسته تضاد بین او شهوت انگیز بدن پایین تر و کوچک کمر. با توجه به برچسب او قرار داده شده بیش از عکس, لباس شنای زنانه دوتکه او بود از Madore شنا خود خط شنا.

در قسمت بالای بدن Madore نمی شود هر چیزی در همه. او به سادگی قرار داده و بازوی چپ خود را در سراسر قفسه سینه خود را به پوشش سینه های خود را و نگه داشتن توپ درون Instagram جامعه دستورالعمل ها است که مانع از برهنگی. Madore چپ ساعد تحت پوشش در جوهر سیاه و سفید امضا که ایجاد الگوهای پیچیده متشکل از های مختلف تک رنگ گل.

Madore لوازم نگاه خود را با یک اندازه كلاه که لبه تبدیل شده است. مدل عینک مو در امواج طبیعی است که سقوط بر روی شن و ماسه پشت سر او. او همچنین عینک دودی چشم, که به او زل زل نگاه کردن اضافی عمق و شدت. برهنه براق نگه داشته و تمرکز آرایش خود را بر چشم او در حالی که با اضافه کردن اضافی plumpness به لب های او.

Madore نیز برچسب تناسب اندام او صفحه در این عکس که با استفاده از دسته “مادر Bod.”

این عکس ثابت می شود یک ضربه با بسیاری از 1.2 میلیون نفر از طرفداران. پس از رفتن زندگی می کنند در این پست جذب کرده است بیش از 11,000 دوست دارد و بیش از 130 نظرات. Instagram کاربران با استفاده از این مناسبت به اشتراک گذاری خود را تحسین Madore در حالی که ستایش و تشکر از او را برای واقعی بودن.

“اوه شما بسیار زیبا! عشق زیبایی مارکس!” یک کاربر نوشت: اضافه کردن یک گل رز قرمز emoji در پایان دهید.

“Sheesh فوق العاده روشن!!” پاسخ داد: یکی دیگر از جمله یک رشته از آتش شکلک بعد از کلمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>