کالیفرنیا, نوجوانان می میرد از مشکوک Coronavirus پس از رد مراقبت به علت عدم بیمه گزارش می گوید

17 ساله از کالیفرنیا که مرگ در ارتباط بود به کروناویروس رد شد مراقبت در یک مرکز پزشکی برای داشتن بیمه درمانی در یک گزارش ادعا می کند.

نوجوان افتاده بود بیمار در اواخر هفته گذشته و تلاش به دنبال مراقبت در یک مرکز مراقبت های فوری در زادگاه خود از لنکستر های مستقل گزارش شده است. کادر پزشکی وجود دارد گفت: نوجوانان به دنبال درمان در یک بیمارستان محلی اما او رفت و به ایست قلبی در راه خود را به بیمارستان و ساعت بعد درگذشت.

R. رکس parris در شهردار این شهرستان گفت: در یک ویدیو ارسال شده در این هفته است که این نوجوان در زمان به نوبه خود تیز در یک ماده از روز.

“جمعه قبل از او درگذشت او سالم” parris در گفت: در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب. “توسط یکشنبه, او مرده بود.”

آن را به طور کامل روشن اگر نوجوان درگذشت از اثرات رمان coronavirus. به عنوان NBC News در گزارش لس آنجلس بخش عمومی سالم و در ابتدا گفت که نوجوانان درگذشت از COVID-19 ویروس اما بعد از آن در زمان بازگشت به بیانیه و گفت: مرگ او هنوز تحت بررسی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این نیز روشن نیست که آیا این نوجوان می توانست جان سالم به در برده بود و او موفق به دریافت مراقبت در مرکز مراقبت های فوری.

اگر این ویروس را تا پایان بودن علت مرگ, سپس, نوجوانان خواهد بود در میان قربانیان جوان از COVID-19 ویروس است که در سراسر جهان گسترش یافته و انجام بیشترین آسیب را در میان جمعیت مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن. این مستقل گزارش اشاره شده است که وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از دیگر افراد جوان به مرگ از جمله یک نوجوان در لوئیزیانا و 21 سال در انگلستان اما اکثر قربانیان در سراسر جهان شده اند 60 سال و بالاتر.

کالیفرنیا, نوجوانان, مرگ نیز بر مشکلات سیستم پزشکی مواجه شده است و در درمان تعداد زیادی از قربانیان است. در سخت ترین-آمار مناطق, بیمارستان, سیستم های اند و نه تا به حال به اندازه کافی تجهیزات پزشکی و لوازم برای درمان تمام قربانیان منجر به ایجاد تصمیم گیری های دشوار در مورد چه کسی می تواند دریافت مراقبت و چه کسی نمی تواند.

کالیفرنیا یکی از اولین متحده برای قرار دادن در محل “در خانه ماندن” منظور گفتن ساکنان باقی می ماند در خانه های خود و دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار. تعدادی از کشورهای دیگر خواهد دنبال سازماندهی اقدامات سختگیرانه به منظور کند کردن گسترش ویروس و اجازه می دهد تا سیستم های سلامت به نگه دارید تا با سرعت از عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>