کالیفرنیا سیاستمدار است نه مصرف به خوبی به ایلان تهدید خود را به جلو و تسلا شرکت از دولت است.

پس از میلیاردر tech مغول در این هفته گفت که او با توجه به خروج از کالیفرنیا به دلیل دولت در حال انجام coronavirus محدودیت های دولت, نماینده Lorena گونزالس در پاسخ موجز tweet به او حمله.

“F*ck Elon Musk” او هنوز توییتی.

توییت جذب برخی از ویروسی علاقه نیویورک پست ذکر است که بسیاری از انتقاد از دولت assemblywoman برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک غیر ضروری حمله با دیگران گفت این تقصیر دولت است که مشک می خواهد به جلو و تسلا ،

“آره. پیچ و مرد است که در واقع ایجاد یک شرکت و شغل و انجام چیزی” یک نفر پاسخ داد. “به جهنم با هر کسی که ساخته شده است در واقع جهان به مکانی بهتر است.”

توییت همچنین بر رشد تنش میان مشک و مقامات دولتی بیش از این ادامه داد: محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش coronavirus. کالیفرنیا یکی از زودتر متحده به موضوع اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از دولت های محلی نگه داشته اند کسانی که محدودیت در محل حتی به عنوان دولت شروع به برنامه ریزی برای یک مرحله به مرحله در بازگشایی.

که این مورد در آالمدا کانتی که در آن مقامات محلی گزارش را رد کرد و طرح را به جلو توسط تسلا شروع به باز کردن محدود عملیات در آن عامل وجود دارد. مشک گرفته شده بود به توییتر این هفته برای اعلام برنامه های به سو کشور مقامات بهداشت برای تصمیم گیری.

“تسلا است که پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بلافاصله. این غیرمنتخب & نادان ‘موقت افسر بهداشت’ از گردشگاه عمومی اقدام بر خلاف فرماندار, رئیس جمهور, قانون اساسی ما آزادی & فقط ساده حس مشترک” مشک توییتی.

معلوم نیست زمانی که این شرکت کارخانه آغاز خواهد شد به بازگشایی اما مشک روشن ساخته است که او می خواهم به انجام این کار بلافاصله. مشک بعد توییتی که او با توجه به انتقال دفتر مرکزی شرکت و برنامه های تگزاس و نوادا گفت: آینده این شرکت در کالیفرنیا امر بستگی دارد که چگونه آنها تحت درمان قرار گرفتند وجود دارد.

این آمد و پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد یک برنامه است که اجازه می دهد کارخانه ها در این دولت شروع به بازگشایی هر چند مقامات محلی حال قدرت خود را تحمیل محدودیت بسته به شرایط در شهرستان.

تسلا بنیانگذار مورد انتقاد قرار گرفته برای برخی از اظهارات نادرست در مورد شیوع کروناویروس گفت: ترس پر از شکوفه شد. او پس از تبدیل شدن به یک آواز مدافع برای بازگشایی اقتصاد آمریکا با توجه به توییتر به ستایش متحده که در حال شروع به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی و برقراری تماس به “رایگان امریکا در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im