کالیفرنیا مدل Joselyn Cano می پوشد احمدی نژاد بدن کریستال زنجیره ای بیش نحیف بیکینی

مدل آمریکایی Joselyn Cano مشترک سکسی جدید, عکس با 11.2 میلیون Instagram followers چهار شنبه, مارس 25. مدل sported برخی از طلا و جواهر بدن و کوچک لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه ای که در سمت چپ کمی به تخیل.

در آخرین لحظهای که 28 ساله گیج نگاه فوق العاده داغ در یک نور سبز مجموعه لباس شنای زنانه دوتکه. این شنا را بالا برجسته کلاسیک مثلث فنجان که تحت پوشش سینه او بود و یقه غوطه نشان داد که مقدار کافی از رخ. در نهایت آن را کوچک رشته گره خورده است که بر گردن او و در اطراف او بازگشت.

Joselyn عینک تطبیق بیکینی پایین که پایین نشسته در کون باسن. پوشاک نیز تا به حال کوچک رشته گره خورده است که در دو طرف برجسته او شکم صاف و سنگ سخت abs. مدل تکمیل نگاه او با پوشیدن یک سخنرانی احمدی نژاد بدن کریستال زنجیره ای بیش از این نحیف دو قطعه.

در ضربه محکم و ناگهانی بمب و عکس گرفته شده از او ران ، او مطرح شده با دست راست بر ران او به عنوان او دست دیگر را لمس پنجره در کنار او. او نگاه به دوربین با یک نگاه شرجی بر روی صورت خود.

همانطور که برای آرایش پر زرق و برق نگاه Joselyn عینک بنیاد نور و sported به خوبی تعریف ابرو. او اعمال ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید یک اشاره از رنگ صورتی سرخ روی گونه و صورتی رنگ بر روی لب های او. سبزه عینک, مو بلند, شل جدا به سمت و مدل دهید ، او صاف قفل آبشاری پایین او بازگشت و بر شانه او چرا او دکولته.

در عنوان Destiny نوشته الهام بخش نقل قول در مورد “شادی.” او اشاره نمی کند هر چیزی در مورد لباس شنا خود را. او همچنین اضافه کردن یک برچسب جغرافیایی.

مدل رسانه های اجتماعی پیروان دوست داشتم به روز رسانی جدید ترک بیش از 50000 دوست دارد و بیش از یک هزار دیدگاه در فقط دو ساعت نوشته شده. بسیاری از نظرات تعارف در Joselyn است و دلخواهی شکل است. برخی از طرفداران ندارد بسیاری برای گفتن دارد. به جای آنها تصمیم گرفتند به صدای سنج ایجاد کردن در با استفاده از یک دنباله دار از emoji.

“به طور جدی وسواس. بسیار زیبا! که بیکینی فوق العاده است” یکی پیرو اظهار نظر در پست اضافه کردن سه قلب قرمز emoji در پایان دهید.

“چنین زیبایی و بزرگی و گفت:” یکی دیگر از تحسین تکرار.

“درست است ، شادی یک انتخاب است. من امیدوارم که شما یک روز فوق العاده با بسیاری از لبخند” یک سوم رسانه های اجتماعی و فن نوشت.

“مطلق مثال کامل زیبایی” یک چهارم Instagram کاربر اضافه شده است.

در گزارش اخیر Inquisitr, Joselyn ارسال شده یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی به رسانه های اجتماعی خود را تغذیه. در آن او را لرزاند آشکار خردل رنگ لباس پیراهن زنانه دامن بلند با چاپ گل که نشان داد در شکل کامل خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>