فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom را دستورالعمل های جدید جهت آموزش مجازی در چند شهرستان

در میان جاری افزایش COVID-19 مورد اعداد در دولت خود را به عنوان به خوبی به عنوان ملت بزرگ کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom مجموعه دستورالعمل های جدید برای “آموزش و مدارس امن” است که باید به طور موثر تلقی می شود که در اکثر استان ها باید خود را نگه دانشگاه مدرسه بسته شده تا این زمان است که برخی از استانداردهای بهداشت عمومی را می توان ملاقات کرد.

در معرفی دستورالعمل جدید Newsom بیشتر اعلام کرد که “سلامت داده ها را تعیین می کند زمانی که مدرسه می تواند از لحاظ جسمی باز – و هنگامی که آن را باید دید – اما یادگیری هرگز متوقف” نشان می دهد که دانش آموزان را به ادامه آموزش داده شود عملا با 5.3 میلیارد دلار در بودجه که اختصاص داده شده برای ادامه یادگیری در طول بیماری همه گیر.

Newsom مشترک خود را همه گیر طرح برای مدارس طی یک کنفرانس خبری در روز جمعه; آن را نیز منتشر شده دفتر رسمی وب سایت.

فرماندار معیارهای جدید برای باز شدن مدارس روشن است که California Department of Public Health داده ها با استفاده از شش شاخص از جمله تعدادی از عفونت های جدید در هر 100 ، 000 ساکنان تست مثبت نرخ ارز و نوسانات در میزان بستری شدن در میان دیگران در تعیین اینکه آیا یک خاص شهرستان قرار داده خواهد شد در یک لیست نظارت. به منظور برای یک شهرستان در لیست به بازگشایی مدارس که شهرستان باید باقی مانده از این لیست برای 14 روز متوالی.

به عنوان این گزارش 32 کالیفرنیا 58 شهرستانهای شد و در لیست نظارت از جمله لس آنجلس و اورنج کانتی و سان Diego County هر CDPH. شهرستانهای شده اند که در لیست قبلی 14 روز متوالی هم اکنون می توانید رزومه فرد در آموزش.

Newsom طرح همچنین شامل ماسک مورد نیاز برای هر کسی که حضور در کلاس درس در دانشگاه (در کلاس سوم سطح و بالاتر). در ضمن دانش آموزان در کلاس دوم و در زیر به شدت تشویق به پوشیدن برخی از نوع از پوشش.

CA Gov. Gavin Newsom gives a COVID-19 briefing in 2020.
  جاستین سالیوان / گتی ایماژ

علاوه بر این, اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد با CDPH الزامی است که همه افراد بزرگسال باید حداقل شش فوت دور از یکدیگر و از کودکان در حالی که دانش آموزان “باید حفظ شش پا از فاصله از یک دیگر به عنوان عملی.” به طور منظم تست برای COVID-19 عفونت نیز توصیه شده است.

به عنوان به اشتراک گذاشته شده قبلا توسط Inquisitr, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او از جمله ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos نگه تصمیم گیری است که مدارس باید بازگشایی برای فرد آموزش این سقوط با رئیس جمهور goign تا کنون به عنوان تهدیدی برای خودداری از بودجه فدرال از نهادهایی که موفق به انجام این کار.

در هر اطلاعات از CDPH کالیفرنیا دیدم یک رکورد 11,694 جدید تایید موارد COVID-19 جولای 7, و همچنان ادامه دارد به لاس زدن با و/یا بیش از 10 ، 000 جدید روزانه موارد هر روز پس از تعیین علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>