Caity Lotz نشان می دهد نتایج یک گل حمام کردن, لباس شنای زنانه دوتکه قرمز بالا

افسانه فردا ستاره Caity Lotz لرزاند قرمز بیکینی در حالی که با بهره گیری از یک آرامش بخش بهداشت و درمان در طول سفر خود به پرو.

در پنج شنبه, Caity در زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن یک عکس بود که جامعی در مدت کوتاهی پس از او آغشته به گل ، 33-year-old Arrow بازیگر شد تصویر با پوشیدن یک رنگ قرمز روشن بیکینی بالا با پایین حرکت شبیه چمچه زنی گردن و تسمه اسپاگتی نازک. به آرامی خالی پوشاک بود در معرض مقدار کمی از رخ.

Caity شد تصویر از کمر به بالا تا پایین لباس شنای زنانه دوتکه, نیست, قابل مشاهده است. مو بور او را بود خیساندن مرطوب و تحت فشار قرار دادند به دور از صورت خود را. چند مرطوب رشته های سوار کردن دو طرف از گردن او.

Caity شد اجازه دادن به زیبایی های طبیعی خود را درخشش با رفتن آرایش-رایگان. اما یک قطعه کمی از سبزیجات سبز ماده گیر کرده بود روی گونه اش. مشابه کارخانه قطعات چسبیده بودند به بقیه پوست مرطوب.

بازیگر زن نما بود با زانو راست خم به طوری که آن را حتی با قفسه سینه خود را. او آرنج راست بود لبه پنجره رساند تا روی زانو و او تا به حال او پیشانی استراحت در دست او است. Caity بود نگاه کردن به دوربین با یک بی سر و صدا بیان در چهره او.

Caity عکس بود جامعی در داخل یک پنجره کوچک در ساختمان با سقف قلع. امام جواد بود حلق آویز در پشت او.

در عنوان پست خود بازیگر را نشان داد که عکس گرفته شده بود در حالی که او در هوا خشک کردن پس از گل او ، او مشاهده کرد که این قطعه از جوشانده گل که گیر کرده به پوست او نگاه کرد “مانند چمن باغچه خانهها,” او توضیح داد که هدف از این گل بهداشت و درمان.

Caity آیا آشکار نیست که آیا او احساس بهتر محافظت و یا مانند انرژی خود را پاکسازی شده بود و پس از گل او را داخل حمام, اما این عکس پس شد یک ضربه بزرگ با 2 میلیون Instagram followers. عنوان این نوشته از آن شده است را دوست داشت بیش از 218,000 بار.

“آن را مانند شما غرق در چای. برای تلفن های موبایل بزرگ” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“آه, caity شما باید یک چیزی کمی, نوع, از, به خوبی در همه جا!” یکی دیگر دیدگاه نوشته.

“من فکر کردم شما به مبارزه با باتلاق چیز!” کنایه آمیز یک سوم فن.

“من فقط میخوام گویند آن نگاه مانند شما تا به حال سرگرم کننده در حیاط با گل و لای و باران. این که چگونه من نگاه پس از یک روز از باغبانی” یکی دیگر از Intagrammer اظهار داشت.

قبلی Instagram پست Caity شناسایی محل خود را به عنوان Nihue رائو پرو. با توجه به Just Jaredاو مطلع طرفداران او که او گرفتن یک استراحت از رسانه های اجتماعی در ماه گذشته به طوری که او می تواند “سفر به اعماق جنگل های آمازون” و دیدار مادر بزرگ او. عکس او بود به ظاهر گرفته شده در طول این سفر است.

Caity نیست تنها مشهور است که با استفاده از یک حمام گل برای استراحت. بالا آشپز ستاره Padma Lakshmi ثابت کرد که شما لازم نیست که به سفر به آمازون به خیس خوردن در گل زمانی که او یک عکس از خودش در مس وان حمام پر از شیری آب و شناور, صورتی, گلبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>