دهلی نو: اتحادیه کابینه به ریاست نخست وزیر نارندرا داده است تصویب آن به استراحت نیاز اجباری از Aadhaar بذر از اطلاعات بهره مند از آسام مگالایا جامو و کشمیر و لاداخ برای انتشار مزایای آنها را تحت PM-Kisan طرح تا 31 مارس سال 2021.

دولت می گوید این تصمیم گرفته شده است برای اطمینان از واجد شرایط ذینفع هنوز موفق به دریافت مزایای خواهید از عدم رعایت Aadhaar بذر داده است.

این Pradhan Mantri Kisan Samman Nidhi (PM-KISAN) طرح راه اندازی شد توسط مودی در فوریه 24 سال گذشته است. این طرح با هدف ارائه درآمد پشتیبانی از تمام زمین دار کشاورز خانواده در سراسر کشور با زمین زراعتی موضوع به برخی استثنائات.

براساس این طرح مبلغ 6000 تومان سالانه منتشر شده است در سه 4-اقساط ماهانه تومان 2,000 هر یک به طور مستقیم به حساب بانکی ذینفع. این طرح موثر است از تاریخ 1 دسامبر 2018.

“از 1st دسامبر 2019 انتشار از مزایای انجام شده است تنها از طریق Aadhaar کشت داده ذینفع آپلود شده توسط دولت /UT دولت در PM-KISAN پورتال جز در مورد ایالت های آسام و مگالایا و UTs از J&K و لاداخ که داده شده است معافیت از این نیاز تا 31 مارس سال 2020 به عنوان Aadhaar نفوذ شده است وجود دارد ناچیز” گفت: دولت در بیانیه ای.

ارزیابی می گوید که آن را بسیار بیشتر برای دو ایالت و دو سرزمین های اتحادیه برای تکمیل کار از Aadhaar بذر از داده های ذینفع در نتیجه ذینفع از این کشورها و یا UTs احتمالا عدم به سود منافع این طرح از 1 آوریل این سال اگر آرامش از نیاز اجباری از Aadhaar بذر از اطلاعات تمدید نمی شود.

تعداد کل ذی نفع کشاورزان در این کشورها و UTs که پرداخت شده است حداقل یک قسط به عنوان در 8 آوریل این سال در حال 27,09,586 ذینفع در آسام 98,915 ذینفع در مگالایا و 10,01,668 ذینفع در J&K و لاداخ.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de