کابینه تخلیه 100% سرمایه گذاری مستقیم خارجی توسط NRIs در هوایی هند به فشار privatisati

دهلی نو: پاک کردن هر گونه مانع در خصوصیسازی هوایی هند اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه تایید 100 درصد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در فروش محدود هواپیمایی توسط NRIs.

سرمایه گذاری اجازه داده می شود از طریق این مسیر به صورت خودکار. آینده نگر خواستگاران ملی حامل شامل تاتا و مستقر در لندن توانیر کسب و کار خانواده Hindujas.

دولت در تاریخ 27 ژانویه دعوت ابراز علاقه (EoI) از خریداران آینده نگر هوا در هند و دو تا از شرکت های تابعه آن. همراه با هوا در هند و کم هزینه تابعه هوایی هند اکسپرس پرچم حامل 50 درصد سهام در زمین-دست زدن به بازوی AISATS نیز قرار داده شده است در بلوک.

آخرین تاریخ ارسال EoI است 17 مارس است. دولت را در مکان نام را در لیست مناقصه در دور اول مناقصه مارس 31.

در دوم آن اقدام به فروش هوایی هند lock, stock and بشکه دولت نارندرا به شیرین معامله توسط ملاحظه ای کاهش بدهی در کتاب های هواپیمایی و ارائه کامل و 100 درصد سهام در از دست دادن گیری شرکت هواپیمایی.

طبق اطلاعات اولیه تفاهم نامه (PIM) دعوت EoI هوایی هند است که یکی از گسترده ترین پرواز ارائه دهندگان خدمات در هند با پوشش شبکه 98 مقصد – 56 مقصدهای داخلی با حدود 2,712 خروج در هر هفته و 42 مقاصد بین المللی با حدود 450 خروج در هر هفته است.

هواپیمایی ارائه می دهد 75 اضافی مقصد از طریق ثانویه آن شبکه ای از کد به اشتراک گذاری عملیات تحت پوشش 25 کد به اشتراک گذاری توافق با حامل های خارجی است.

در طول سال مالی 2019 هوایی هند انجام شده حدود 22.1 میلیون نفر مسافر و ثبت و عملیاتی درآمد Rs 25,508 کرور.

در حالی که دولت نشان داده عزم خود برای خروج هوایی هند در این زمان بسیاری از مخالفت احزاب مخالف این تصمیم است. یکی از حکم BJP کلیدی اعضای Subramanian Swamy نیز در اعتراض به طرح و هشدار داده است دولت در برابر حرکت می کند.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>