کاباره نمی خواهد ترک: جدید خود را در باشگاه مورد علاقه زندگی آنلاین

این قرنطینه کاباره جامعه است. قرنطینه کاباره

با برادوی به طور موقت بسته و منطقه ای و جامعه تئاتر productions لغو و یا به تعویق افتاد, نوازندگان در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان به طور ناگهانی خود را از دست داده مخاطبان و—در اکثر موارد—معیشت خود را.

مانند بسیاری از جستجو برای یک خروجی خلاق در طول این زمان, Dallas, املاک و مستغلات عامل و بازیگر Mikey آبرامز به حال یک ایده: قرنطینه کابارهیک Facebook گروهی که اجازه می دهد تا خوانندگان و رقصنده بازیگران, دانش آموزان و دیگران برای به اشتراک گذاشتن استعداد خود را آنلاین. راه اندازی آن در اواسط ماه مارس آبرامز در اولین پیش بینی آن را فقط به عنوان یک محل که در آن او و دوستان خود را ممکن است سرگرم یکدیگر آنلاین. اما مردم دعوت دوستان خود را و دوستان از دوستان به لحن حدود 3000 اعضای جدید در روز در ماه مارس است. این گروه به سرعت رشد به چیزی بسیار بزرگتر است.

همچنین نگاه کنید به: تاریخ این تئاتر معماران و طراحان در تلاش خود را به الهام بخش هنر در خانه

پدر و مادر از کودکانی که از مدرسه پخش شد لغو ارسال شده ویدئوها از بچه های خود را به آهنگ های پاپ و یا بستن کمربند قدرت ballads. نوازندگان در حال حاضر گیر کرده در صفحه اصلی ایجاد ویروس با مضمون تقلید به آهنگ ها از طرف غرب داستان, ماهواره یا شیکاگو. رقصنده کمدین و بازیگران و نوازندگان در حال های استعدادهای خود را آنلاین مخلوط را پوشش می دهد و صمیمی renditions از مواد اولیه ساخته شده و حتی بیشتر تند و تلخ توسط جمعی آسیب پذیری.

همانطور که از نوشتن این گروه نشانگر کمتر از 50,000 عضو از جمله این نویسنده است. در حالی که آبرامز پیش بینی کرده بود که این گروه به طور عمده شامل نوازندگان در دالاس-فورت وورث منطقه گسترش آن به تمام کشورهای پنجاه و شش قاره است. آبرامز همچنین مدیران برای کمک به او را اجرا کنید و اطمینان حاصل شود که اعضای پیروی از قوانین (که نسبتا ساده است: همین حالا بخواهید برای Venmo و یا پی پال نقل و انتقالات برای عملکرد خود را و یا نقد آنچه که دیگران به اشتراک گذاشته اند). او ایجاد یک وب سایت و شاخه بر روی دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Instagram و توییتر.

پس از یک ناشناس فن فرستاده آبرامز یک قرنطینه کاباره تی شرت-“من می ترسم که شما می دانید که آدرس من” او به شوخی—او ارسال شده یک عکس در Facebook گروه و اعضا درخواست پیراهن خود را. رسمی قرنطینه کاباره تی شرت در حال حاضر به فروش می رسد توسط دنتون تگزاس, شرکت, غرور, اصول, با 10 دلار از هر یک پیراهن حمایت از “ایجاد آینده ما” دالاس هنرمند صندوق امداد. “چیزی که من در مورد خود سازمان است که آن را فقط محدود به بازیگری یا خوانندگی آنها شامل رقصنده jugglers عملکرد هنرمندان” آبرامز می گوید.

او را غافلگیر چگونه این گروه پرورش همکاری و فرصت هایی که ممکن است هرگز اتفاق افتاده است در غیر این صورت: مشتاق نویسان مرحله بندی مجازی خوانش کار خود را با اعضای از بیش از همه هنرمندان که یکدیگر را نمی دانم teaming تا برای ایجاد ویدئوها عملا و یک عضو در واشنگتن گرفتن دعوت شده به نظر می رسد در یک تصویری کاباره میزبانی برادوی مجری جیم کاروسو.

آبرامز را دوست دارد از دیدن مردم در منطقه خود را که به طور معمول نمی توانید نقش زنان با توجه به فرصت برای درخشش در این رسانه است. او همچنین می شود پیام از مردم که نمی توانید شانس خود را برای دیدن اجرای زنده و یا انجام که در آن زندگی می کنند. یک نفر به او گفت “من جدا برادوی تور ستمکاران نمی آید از طریق این منطقه پس من باید به رانندگی چهار یا پنج ساعت از راه من است.”

شادی از گروه ها مانند قرنطینه کاباره است که “این مهم نیست که وضعیت اقتصادی خود را خود را از باورهای سیاسی چقدر COVID-19 تحت تاثیر قرار داده است و یا آنها را تحت تاثیر قرار نمی,” او می گوید. “این فقط عشق خود را برای هنرهای نمایشی.”

در حالی که برخی از تگزاس کسب و کار در حال حاضر بازگشایی در کاهش ظرفیت مرحله چراغ می تواند اقامت تار در حالی که به دلیل زنده تئاتر است که اغلب صمیمی و در حال حاضر بودجه های تنگ منطقه ای و جامعه تئاتر آن را غیر ممکن به کار در یک به طور قابل توجهی کوچکتر ظرفیت.

اما زمانی که اجرای زنده رزومه—و آبرامز امید آنها را — او پیش بینی کرد که در جوامع آنلاین مثل خود باقی خواهد ماند و به عنوان یکی دیگر از خروجی خلاق. “ما در حال گسترش نیست پیمانکاری,” او می گوید. در حالی که فاصله ایجاد محدودیت برای نوازندگان آن را نیز پرورش خلاقیت و همکاری است که به ویژه مهم برای افراد خارج از مکان های با رونق هنر ،

در آن زمان یک بیماری همه گیر که در آن ما تا به حال برای منزوی کردن خودمان را بنابراین ما می تواند تبدیل به نزدیک” آبرامز می گوید. “این واقعا به ارمغان آورد یک بشریت به زندگی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>