دهلی نو: یک قلب گرم شدن کره زمین تصویری از سیک ها هیئتی از پنجاب استقبال با آغوش گرم و لبخند در هنگام ورود خود را در شاهین باغ ویروسی رفته است.

در یک پیشنهاد برای ابراز همبستگی صدها نفر از مردم از سراسر کشور اعطای وام حمایت خود را از شاهین باغ به عنوان مقاومت آنها در برابر خروج از ستیز تابعیت متمم قانون (CAA) و یک پیشنهاد پان هند ملی ثبت نام از شهروندان (NRC)

و به تازگی یک هیئت از برخی از 500 رفقا از جمله زنان وارد در هشت روز چهارشنبه برای حمایت از زنان رهبری اعتراضات در شاهین باغ.

توییتر رسیدگی با نام “شاهین باغ رسمی” قرار دادن یک ویدئو از معترضان استقبال کشاورزان کرد.

قبل از ورود در اعتراض سایت اتوبوس از این هیئت از سازمان های مختلف متوقف شد “3 متر دور از شاهین باغ” توسط دو پلیس و وسایل نقلیه شد ‘همراهی’ به صرف شب در Gurudwara Balasaheb.

کشاورزان و سپس سمت چپ بالا صاحب Gurudwara شاهین باغ در روز یکشنبه است.

“این شگفت انگیز است, تماشای زنان مسلمان در حجاب بالا بردن ‘Inquilab zindabad‘ شعار به عنوان با صدای بلند به آنها می تواند. آنها آنقدر الهام بخش, واقعا,” گفت: چسب سینگ Alkh, Mansa منطقه واحد جمهور RYA.

سیک برادران ارائه شده است این مسجد محل برای حمام کردن و مقاصد دیگر. لنگر تهیه شده توسط شاهین باغ داوطلبان خدمت به آنها.

شهروندان در رسانه های اجتماعی خواستار آن یک مثال کامل است. در اینجا برخی از:

این اولین بار نیست. قبلا در ماه ژانویه سیک کشاورزان و فعالان به عنوان به خوبی به عنوان یک سنگین تعداد زنان رسیده بود شاهین باغ و همچنین راه اندازی لنگر (جامعه آشپزخانه) برای معترضان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im