حیدرآباد: در عین حال یکی دیگر از تعصب نگرش پلیس در گریتینگ اجازه به peacful اعتراض کا و NRC, حیدرآباد, پلیس بار دیگر تکذیب کرد توافق به پیشنهاد زنان اعتراض در Dharna Chowk در فوریه 9.
با توجه به Mushtaq مالک Convenor Telangana و آندرا پرادش JAC در برابر کا/ NRC و NPR,the حیدرآباد پلیس را تکذیب کرد اجازه برگزاری روز زنان نشستن در اعتراض ایندیرا پارک Dharna Chowk در فوریه 9.
JAC اطلاع داد که یک روز طولانی نشستن در اعتراض پیشنهاد شد در روز یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر در شب در Dharna چوک, اما پلیس به عمد را رد کرد و اجازه اعتراض مسالمت آمیز. او fuirther گفت که JAC قبلا برنامه ریزی شده یک چهل و هشت ساعت مسالمت آمیز تحصن در اعتراض توسط زنان در Darulshifa بازی زمین اما پلیس را تکذیب کرد, اجازه, یکی دیگر از تلاش برای نگه مشابه اعتراض در Eidgah میر علم بیش از حد بیهوده رفت. مأموران با پلیس نگرش انکار اجازه JAC تا به حال با نزدیک شدن Telangana دادگاه عالی و دادگاه بیش از حد خواسته پلیس به نظر JAC نرم افزار.

“پلیس در حال حاضر با اتخاذ تاکتیک های جدید به انکار مجوز با استناد به یک دلیل است که آنها نمی تواند تدابیر امنیتی برای این رویداد در فوریه 9, یکشنبه گفت:” مشتاق ملک.
او اطلاع داد که یک برنامه جدید ثبت شده است با کمیسر پلیس حیدرآباد به اعطای مجوز برای برگزاری زنان اعتراض در فوریه 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de