به علاوه اندازه مدل Ashley Alexiss قرار داده و او انگیز منحنی بر روی صفحه نمایش در یک بومرنگ تصویری مشترک با Instagram followers در اواخر شب در روز پنج شنبه. تحریک کلیپ ارائه شده طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن در پشت صحنه اخیر شلیک به صورت فانتزی, لباس زیر زنانه صورت گرفت که در هالیوود فقط پیش از روز ولنتاین و دیدم زیبایی چاق و چله تاب راه راه سیاه و سفید دو قطعه که کاملا به نمایش گذاشت او bodacious شکل است.

زرق و برق دار Bostonian شبیه یک کل smokeshow در شیک, لباس زیر زنانه, مجموعه است که ارائه یک نمایش بزرگ از دارایی های فراوان. بین آن ياوه رخ-عریان بالا و بالا دور کمر بالا-برش کف دو قطعه در معرض مقدار سخاوتمندانه از پوست ارائه بسیار کمی پوشش اشلی را بین فرم. این جوراب ساق بلند, صدر, نگاه خود را با یک جفت از مد روز عینک آفتابی که dangled از سینه بند او. این مدل به نظر می رسد بین طول می کشد به عنوان او تا به حال تضعیف در یک پف کردن زیپ جلیقه — بدون شک برای گرم نگه داشتن او در میان تیراندازی. اشلی حتی اشاره به درجه حرارت سرد در عنوان نوشته “Iceyyyy” پس از یک برف ریزه از emoji. او سمت چپ جلیقه استخراج و باز در حالی که نما برای چشم نواز کلیپ که یک عکاسی از خود ویدیو در او متمرکز شیک, لباس زیر.

اشلی نشان داد که نگاه او به عنوان فیلم برداری خودش در یک حالت تعلیق در آینه دیوار یکی آراسته با قاب چوبی در شاه بلوط قهوه ای رنگ. نمایی از استودیوی باز شدن در پس زمینه آشکار یک دندانه دار کردن لباس به طور کامل مواجه نگردند با لباس های رنگارنگ و یک میز بزرگ تزئین شده با یک مجلل گلدان عتیقه. یک مجسمه های هندسی استراحت در جدول همراه با موارد دیگر است که همچنین شامل یک کوله پشتی. یک نقاشی از یک تانگو صحنه تکمیل دکور اضافه کردن به شرجی vibes از پست.

اشلی قطع اغوا کننده رقم در آشکار با لباس زیر, قابل توجه لاسی مطرح است که مطمئن شوید که برای ارسال کاملا چند پالس مسابقه. 29-سال-ççê ی قدیمی را به آرامی به عقب کشیده او موهای مواج با او دست و coquettishly batted مژه های خود را همه در حالی که به دنبال در تلفن خود را با نرمی لب pursed. او عظیم رخ در صفحه نمایش کامل به عنوان او بود معده تخت. او کف sported یک مدال دیگر کمر که bared او صدای زیر شکم و برجسته ضخیم سمت تسمه که نشسته بالا در لگن و استخوان برجسته منحنی او.

ویدیو اسیر خود را از مفصل ران تا فقط اذیت کردن یک نگاه اجمالی از او ران قوی. با این وجود او ساعت شنی با قاب شد copiously نمایش گذاشت و طرفداران شد بیش از خوشحال به دیدن سینه کلان, دخترک معصوم, قتل در یکی دیگر از منحنی-flaunting ساز و برگ. پست اصلی با ضربه اشلی را پیروان garnering بیش از 69,000 دوست دارد و نزدیک به 300 نظر از او ستایش تحسین است.

“زیبا!!” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک جفت پروانه emoji.

“من خدا شما شگفت آور” بوده دوم Instagrammer.

“دنگ!! که خیلی فوق العاده است!!” یک سوم فن گفت: از دعوت یک نگاه.

“شما شده اند و کشتار در این هفته!” مطمئن باشید یک چهارم پیرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de