سینه کلان, اوکراین, بمب, Leanna Bartlett می پوشد دیدن از طریق, سینه بند و شلوار جین پاره پاره در ساحل

Leanna بارتلت نشان داد او از چهره های شهوت انگیز در های اخیر رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این زمان در اطراف او بی شرمانه مطرح شده خارج از پوشیدن یک دید و شلوار جین پاره پاره. اما طرفداران او انجام او نیز ممکن است شده اند, برهنه.

لباس شنای زنانه دوتکه مدل چپ بسیار کمی به تخیل در یک دیدن از طریق, سفید, سینه بند است که او را در معرض کافی سینه و شکم washboard. این ççê ی می دانستم که او نگاه آشفتگی در Instagram چند عکس در پست او به عنوان oozed سکسی اعتماد به نفس از یک زن می داند که او آن را همه.

اوکراین زوج بالا با برخی از پاره پاره شلوار جین. و در حالی که برخی ممکن است در نظر گرفتن شلوار به نشاط خود را در آن Leanna یک گام به پیش رفت. او اجازه داد طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن از لباس زیر خود را فقط به کسی را دست انداختن آنها را کمی. این بمب ورزش ها عینک تطبیق شورت که رفت با سینه. محض مواد چسبیده از زیر شلوار جین اضافه شده یک شیطنت خاصی به عکس.

زرق و برق مدل اجازه دهید موهای خود را آبشار به پایین پشت او در بازی گاه به گاه درهم و برهمی است. او عینک درشت ابرو, سنگین, شلاق زدن ریمل رژگونه همراه او استخوان های گونه و رژ لب. Leanna به دوربین بهترین آمده است اینجا چشم به او چنگ سلاح های خود را به حداکثر رساندن او با شکوه نمایش رخ.

زن مطرح شده در یک ساحل شنی نزدیک به لبه آب. مرطوب شن و ماسه و بزرگ سنگ پشت او افزود: برخی از بافت به در غیر این صورت نرم و صاف کردن عکس. Leanna خام و انحنا شکل بود طرفداران او به جای گرم در زیر یقه.

Leanna دستورات توجه 3.3 میلیون نفر در Instagram به تنهایی. بمب می داند که چگونه به کار طرفداران او و نوشته های این نوع از محتوا است که آنها لذت ببرید. او همچنین به طور مداوم سهام انواع تصاویر به امید جذب پیروان بیشتر.

این خاص NSFW عکس در حال حاضر جذب بیش از 57,000 دوست دارد در یک فضای کوتاه از زمان. بسیاری از طرفداران او نیز قدردانی خود را با ارسال قلبی و آتش emoji بر روی تصویر. دیگران در زمان زمان به اجازه Leanna می دانید آنچه آنها فکر می کردند در مورد عکس.

“زرق و برق دار و بدن به طور کامل خارج از کنترل” گفت: هیجان زده ،

دیگر اجازه دهید او را می دانم که او تا به حال متوقف کمین فقط به او بگویید که چگونه خیره کننده او نگاه کرد. او اظهار, “I don’t نظر زیاد است اما این که در یک عکس…!”

یک نفر ابراز احساس مشابه هنگامی که او را تشویق Leanna با این عبارت “کاملا زرق و برق دار @leannabartlett ???? خیره کننده است کتمان ???? وای! ???? شما نگاه کاملا شگفت انگیز!!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر