بلغاری مربی تناسب اندام Yanita Yancheva نشان می دهد مخروط بدن در لباس زیر و بالا محصول

Yanita Yancheva نشان داد خارج از بدن به 1.6 میلیون Instagram followers on جمعه, مارس 17. بلغاری مدل تناسب اندام نوشته شده بسیار گرم لحظهای که او را دیدم در یک نحیف و برگ است که نمایش او abs و قدس است.

Yancheva ایستاده بود در مقابل در مقابل یک آینه بزرگ در آنچه نگاه به یک حمام. او رو به جلو در حالی که نگه داشتن دوربین در مقابل صورت خود را به ضربه محکم و ناگهانی عکاسی از خود. او تا به حال پاها نزدیک به هم نشان کردن ران شکاف و باب روز قدس در همان زمان.

Yancheva عینک گرافیک بالا محصول که برجسته محبوب جنگ ستارگان شخصیت Yoda چاپ شده در برابر یک کودک پس زمینه آبی رنگ. بالا افتخار آستین کوتاه و بریده بریده است که گسترش فقط گذشته او جناغ سینه افشای او بدون abs. در حالی که کوتاه بالا بود و شل در بدن او به صورت آرام و سرد نگاه دارد. Yancheva او را دست به سر او باعث بالا او را به سوار کردن و افشای بیشتر از midriff.

Yancheva تیمی خود را بالا محصول را با یک جفت از لباس زیر کف. این نحیف زیر جامه های ویژه تسمه نازک است که او کشیده بالا در دو طرف در راه است که به کمک کنتراست او باب روز لگن با کمر باریک. جلو نشسته پایین در قاب نمایشگاه پایین او abs و داخلی. Yancheva نمی گویند که در آن او و یا توپ را روی گوه بودند از.

در عنوان Yancheva به سادگی شامل یک برچسب نشان می دهد که او در خانه خسته شد. او را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی با پست, اما به عنوان پیروان خود را می دانم که او در حال حاضر در آمستردام زندگی میکند.

Yancheva عینک مو بور او را جاروب شده به یک طرف و مدل دهید پایین. او گیسوان به نظر می رسد مرطوب, پیشنهاد او بود تازه از حمام.

در عرض دو ساعت بودن تا این عکس به جذب بیش از 28,000 دوست دارد و آن را به احتمال زیاد جلب بیشتر در ساعات آینده. این به روز رسانی تا به حال هیچ نظر به عنوان بخش نظرات به نظر می رسد تبدیل شده است که برای این عکس خاص به عنوان تمام پست های اخیر بسیاری از نظرات.

این اولین بار نیست Yancheva مشترک خود را زیر چادری بدن در Instagram. به عنوان Inquisitr قبلا نوشته او نوشته شده یک متفاوت فقط در هفته گذشته. در شات Yancheva مطرح شده با دست راست کشیده در مقابل او را به ضربه محکم و ناگهانی عکاسی از خود در حالی که لبخند درخشان در دوربین. او عینک یک زیر مجموعه در یک رنگ قرمز روشن که شامل یک سینه بند ورزشی با ضخامت تسمه که رفت و در اطراف گردن و کف مطابق با تسمه الاستیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>