بودجه, جلسه مجلس برای از سرگیری امروز

دهلی نو: نیمه دوم بودجه مجلس در جلسه تنظیم شده است به رزومه امروز.

جلسه به احتمال زیاد طوفانی

این جلسه به احتمال زیاد طوفانی به عنوان حزب کنگره گفته است که به دنبال استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah بیش از این مرکز به اتهام شکست در مهار خشونت در سرمایه های ملی.

برای اولین بار نیمی از بودجه جلسه آغاز شد که در ژانویه 31 با یک آدرس توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind به نشسته مشترک از دو خانه دیده بود تظاهرات بیش از کا.

بودجه جلسه است که میله میله به نتیجه گیری در آوریل 3.

کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury روز یکشنبه گفت که حزب او همچنان به فشار برای استعفای وزیر خانه شاه و نیز چیزی را اشکار کردن آنها را بیش از خشونت در دهلی نو که در سمت چپ 42 نفر کشته و بیش از 200 مجروح شدند.

“ما را بالا خواهد برد تمام مسائل مهم و چیزی را اشکار کردن آنها. ما نمی خواهد یدکی آنها (BJP). ما در حال درخواست برای آمیت شاه استعفای. ما ادامه خواهد داد به انجام این کار در مجلس و همچنین” چودری گفت: ANI.

“دهلی خشونت در زمان جای خود را در سازمان دیده بان. در حال حاضر همان چیزی است که اتفاق می افتد در غرب بنگال. آنها در حال ایجاد همان جو است. ‘گلی Maro Saalo Ko’ شعار مطرح شده در غرب بنگال,” او اضافه شده است.

کنگره رهبر بی جی پی از تقسیم کشور

کنگره رهبر نیز متهم به بی جی پی از تقسیم کشور به همراه جمعی از خطوط.

“آنها هستند که در حال تلاش برای تقسیم این کشور است. بی جی پی واقعی رهبر ‘Tukde Tukde باند. از شمال شرق به دهلی نو از دهلی نو به کارناتاکا در همه جا آنها تقسیم مردم,” او اضافه شده است.

“کل کشور است که به آرامی گرفتن درگیر در خشونت. هر کجا که آنها (BJP) بروید آنها را تنها با فشار خارج کردن سم گفت:” چودری.

در طول نیمه دوم بودجه جلسه انتظار می رود که دولت فشار خود را قانونی دستور کار است که شامل صورتحساب مربوط به رحم جایگزین و حل اختلاف مالیاتی.

کنگره را متهم مرکزی و دولت دهلی نو از شکست حاوی خشونت است که فوران در بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو است.

منابع گفت: جلسه ای که در محل اقامت رئیس حزب سونیا گاندی در روز شنبه که در مورد حزب استراتژی به گوشه ای دولت در مجلس شورای اسلامی در دهلی خشونت است.

بی جی پی را متهم به کنگره “politicising” خشونت و گفت: وجود “يک” توسط رهبران اپوزیسیون در اعتراض به تابعیت متمم قانون.

کنگره از سوی دیگر نیز متهم به بی جی پی به رهبری دولت باعث خرابی اقتصاد کشور خود را “به یاد ماندنی سوء مدیریت”.

کنگره رهبر آناند شارما گفت: تولید ناخالص داخلی برای سه ماهۀ سوم در 4.7 درصد و آن را به هفتمین سه ماهه متوالی زمانی که آن را تا به حال کاهش یافته است.

صورتحساب

به غیر از امور مالی لایحه سال 2020 هواپیما (اصلاحیه) لایحه و مالیات مستقیم Vivad Se Vishwas لایحه در میان مصوبات معرفی شده در نیمه اول به این نتیجه رسیدند که در 11 فوریه.

دولت را در دستور کار قانونگذاری برای بودجه, جلسه مجلس شامل حدود 45 صورتحساب و هفت مالی اقلام است.
این شامل جایگزینی عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (اصلاحیه) فرمان 2019 و معدنی و قوانین (اصلاحیه) فرمان 2020 با اسکناس در طول جلسه.

بودجه اتحادیه ارائه شد در فوریه 1 و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman پاسخ به بحث بودجه است.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>