BSNL کارکنان برنامه اعتصاب غذا در روز دوشنبه

دهلی نو: همه اتحادیه ها و انجمن های BSNL (AUAB) تصمیم گرفته است برای سازماندهی یک کشور گسترده اعتصاب غذا در فوریه 24 اولیه برای اجرای این تصمیم کابینه در Bharat Sanchar Nigam به احیای.

این اعتصاب نیز با هدف تحت فشار قرار دادن برای حل و فصل سریع از کارکنان نارضایتی با توجه به AUAB با انتشار بیانیه ای در روز شنبه.

در سال گذشته دولت تصویب تومان 69,000 کرور احیای بسته برای هر دو BSNL و MTNL. ویژگی های برجسته این بسته شامل تخصیص طیف 4G, صدور مستقل تضمینی برای بالا بردن 15,000 تومان کرور روپیه (تومان 8,500 برای BSNL و 6,500 تومان برای MTNL) وجوه از طریق بلند مدت اوراق قرضه کسب درآمد از دارایی ها و اجرای داوطلبانه طرح بازنشستگی.

این تنها VRS اجرا شده است و 78,569 BSNL کارکنان فرستاده شده اند خانه. این BSNL شده است اختصاص داده شده طیف 4G. به طور مشابه, حاکمیت تضمین شده است در انتظار. روند کسب درآمد از BSNL دارایی نیز در حال حرکت به آرامی با توجه به این بیانیه.

دادگاه عالی اخیر قضاوت در AGR محاسبه کرده و ابهامات در بخش مخابرات به دلیل که بانک ها تمایلی به گسترش وام به BSNL این AUAB گفت.

با توجه به تاخیر در طیف 4G سهم و عدم در دسترس بودن منابع مالی BSNL بود و بعید است به راه اندازی خدمات 4G تا پایان سال 2020 آن را گفت و اضافه آن را کاملا تیره و تار وضعیت برای کارکنان.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر