برایس دالاس هوارد فقط می خواهد به طور مستقیم (و عمل و نوشتن و آموزش)

bryce dallas howard

برایس دالاس هوارد کارگردانی کرده است یک فیلم مستند جدید از امروز با عنوان پدران. مرکز: David Crotty/پاتریک McMullan از طریق گتی ایماژ; background (از بالا سمت چپ در جهت عقربه های ساعت): Universal Pictures, Apple TV,+, Disney+ و گابریل اولسن/FilmMagic/گتی ایماژ (کلاژ توسط ناظر)

هر چه برنامه های شما برای روز پدر, برایس دالاس هاوارد در حال حاضر به شما ضرب و شتم. او و بچه ها او را Theo, 13 و بئاتریس 8 را آماده صبحانه در رختخواب برای او شوهر بازیگر Seth Gabel. خانه کارت ارائه خواهد شد. سپس خانواده را جمع آوری در اطراف یک اتاق گرم و نرم در داخل خانه خود در شمال ایالت نیویورک و تماشای یک فیلم جدید به نام پدران.

“در ماه گذشته دخترم از من پرسید” چه هستند که ما می رویم به دریافت, پدر, برای روز پدر در این سال؟'” هوارد می گوید ناظر از طریق تلفن. “و من گفتم:” آه من پدر یک فیلم مستند است.'”

در پدران از امروز در تلویزیون اپل+ و جهان ژوراسیک بازیگر سرمایه گذاری در پشت دوربین به کشف مدرن معنای پدری. او یاد می گیرد از طریق مجموعه ای از نشاط و تند و تلخ مصاحبه با مشاهیر—از جیمی فالون و جیمی کیمل برای ویل اسمیت و حسن Minhaj به Patton Oswalt و نیل پاتریک هریس و پنج روزمره مردان در سراسر جهان که سهم خود را در پیروزی و travails. “پدران ما مجسم در تلویزیون و سینما و ادبیات به نوعی غایب” او توضیح می دهد. “و در 39 من تقریبا به طور انحصاری در تماس با پدران که کاملا متعهد و کار سخت برای خانواده خود را. من می خواستم برای قرار دادن آنها را در یک نور مثبت و نشان می دهد آنچه در آن به نظر می رسد مانند یک پدر مدرن.”

همچنین نگاه کنید به: James Gandolfini یک بار گفت: Harvey Weinstein او می خواهم ‘ضرب و شتم F-‘ از او

Howard شده است صحبت کردن ذهن خود را در مورد دیگر مسائل مهم اجتماعی در هفته های اخیر به عنوان به خوبی. او ماهرانه خطاب به بحث نوظهور محبوبیت او فیلم کمک در Facebook صفحه در ژوئن 8, اعتراف به این که سال 2011, درام, حدود روابط در دهه 1960 بود “گفت: از طریق دیدگاه یک شخصیت و ایجاد شد که عمدتا سفید قصه گوهای. ما می توانیم همه رفتن بیشتر است.” یک هفته بعد او مشهور “من مسئولیت” PSA با همکاری NAACP. “زمانی که من به بچه ها برای انجام کاری مهم است که من آن را مدل خودم,” او می گوید. “آن را دشوار است به تصور چیزی است که زمانی که شما در حال دیدن آن است.”

او مدل رفتار پس از او خود را پدر برنده جایزه اسکار کارگردان Ron Howard. و برای پاسخ به سوال بعدی شما او در واقع شامل عقل خود را در پدران در مورد آنچه در آن به معنی نقش یک مدل خوب. یک شرکت تولید کننده فیلم های او دیده می شود با افتخار خوراکی یک عکس از قدیمی ترین دختر در حالی که او فیلمبرداری او. در صورت وجود هر گونه شک طولانی که هدایت است و طبقه بخشی از Howard, خانواده, پدر آغاز می شود با لرزان صفحه اصلی فیلم از برایس تولد در سال 1981. “این دیوانه است که پدر و مادر من تا به حال پیش بینی به فیلم آن را,” او می گوید و اشاره کرد که او مادر شریل و آینده مدیر آپولو 13 به حال برای دریافت پیشبرد کسب اجازه از بیمارستان.

اما در حالی که زمانی Opie و ریچی کانینگهام خود قرار داده کارگردان کلاه در 1980s و هرگز به عقب نگاه کرد برایس هنوز می یابد رضایت بسیار زیاد در بازیگری. “من هرگز رفتن به آن را بدهد تا مانند پدر من بود,” او می گوید. جانباز و بیش از 20 فیلم بیش از 15 سال گذشته (بیایید تعداد کمی بچه cameos در پدر او فیلم) او نمایش داده می شود او را لغو احکام صادره ی بازی هر دو kick-ass قهرمان (Terminator Salvation) و بی رحمانه کوتاه اندیش تبه کار (کمک Rocketman). اگر شما چک کردن او به نوبه خود به عنوان یک رسانه های اجتماعی مبتلا به جذام در سال 2016 قسمت از آینه سیاه و سفیدلطفا انجام این کار بلافاصله.

هوارد بود فقط چند هفته به فیلمبرداری جهان ژوراسیک: Dominion—قسط ششم از این سری که تا به حال تولید را تعطیل و با توجه به همه گیر. او به روز رسانی: “هر کس کار واقعا سخت را به مطمئن شوید که ما در ادامه با خیال راحت. من به دنبال به جلو به آن شروع دوباره.” (روز بعد از مصاحبه ما از آن اعلام شد که در آینده فیلمهای سر گرفته خواهد شد فیلمبرداری در انگلستان در اوایل ماه جولای تبدیل شدن به اولین تولید عمده به انجام این کار است.)

به طوری جدی در مورد هنر و صنعت خود را Howard رسمی ساخته شده در مارس و دریافت مدرک لیسانس خود را در درام از تیش دانشکده هنر دانشگاه نیویورک است. دیپلم شد و نزدیک به 20 سال در ساخت. “زمانی که من بچه ها از من پرسید چرا من این کارو کردم گفت چون من نمی خواهم به پایان همه چیز” او می گوید. “اما من هم دوست دارم مدرسه و من عاشق یادگیری است. تا لحظه ای که من سمت چپ من هنوز ثبت نام در کلاس ها و برنامه های تابستانی از دانشگاه های مختلف در طول سال. و آن را فقط عالی برای دریافت مدرک چیزی است که من در تخصص.” او هدف بعدی او می گوید: برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در نوشتن خلاق و شروع به آموزش.

the mandalorian

“بیشتر مسئولیت من بیشتر من رشد” هوارد می گوید. او به تازگی کارگردانی یک قسمت از جنگ ستارگان نشان می دهد که Mandalorian. دیزنی+

فراخوانی عکس فراهم می کند یک نوع متفاوت از هیجان است. هوارد که گروگان یک قسمت از جنگ ستارگان سری به Mandalorian برای دیزنی+ در سال 2019 می گوید او جذب نسبت به کارگردانی دلیل آن را به او مناسب نوع شخصیت.

“بیشتر مسئولیت من را بیشتر رشد من,” او می گوید. “به عنوان یک بازیگر شما نیاز به ارائه عملکرد خود را به یک مدیر و دائما در خدمت مدیر را دید. اما من می خواهم به پاسخگویی.” به شوخ طبعی او می گوید: او و سه خواهر و برادر و خانواده های مربوطه خود را به تازگی در زمان پیاده روی با پدر و مادرش در 45 سالگرد عروسی خود را. مطمئن نیستید که در آن برای رفتن او darted به جلو. “خواهر من بود ‘برایس خیلی خوشحال است در حال حاضر رهبری گروه’,” او می گوید با یک یابم cackle.

وقتی که می آید به تسلط بر هنر پدر و مادر? هوارد هنوز هم دنبال در قدم به قدم از پدر او. به طور خاص یکی از فیلم های کلاسیک از سال 1989: “من به یاد داشته باشید مربوط به والدین بسیار به عنوان یک بچه و حتی بیشتر از آن زمانی که من مادر شد. من یک دختر 13 ساله و فکر کردن در مورد حفظ خواکین فینیکس در این فیلم و تمام این نقاط عطف رشد است که بسیار جهانی است. و آنچه در فیلم می شود درست است که هرگز وجود دارد که ورود لحظه به عنوان یک پدر و مادر است. بسیار وجود دارد برای مقابله با از گرفتن بروید.”

که بی وقفه-ترسناک-هنوز-مثبت-هیجان انگیز غلتکی سوار coaster چیزی است که او می خواهد بیننده را به دور از پدران به خصوص در حال حاضر. “اگر شما یک پدر و شما باید آن را به احساس ارزش و بدانید که شما تنها نیستید و ما از دیدن شما,” او می گوید. “و اگر شما یک مادر یا اگر شما لازم نیست که هر بچه می توانید آن را مجدد شما با تجربه بودن فرزند و داشتن یک پدر هر چه که به معنی شما. امیدوارم این می تواند به بهبود و خدمت به عنوان یک جشن. ما نمی خواهیم به مردم یا شرایط برای اعطا شده است.”

پدران موجود برای جریان در تلویزیون اپل+ امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>