سبزه, مدل خواهرزاده Waidhofer چاشنی او Instagram تغذیه در سه شنبه شب با یک عکس از خودش با پوشیدن گوش گربه و کرست زنانه.

برای این عکس خواهر زاده نشسته روی تخت در حالی که با پوشیدن کرست جلو قفل. پس از آن بود تنگ, سینه او ریخته از بالای ایجاد ياوه رخ و افشای منحنی از مجسمه نیم تنه خود را و او را بی عیب و نقص ترقوه.

او لوازم نحیف او را با لباس ساده و سیاه و شال گردن و پیشانی بند با بند دار گربه گوش. آن نگاه مانند مدل تصمیم گرفتند به پوشیدن هر شورت و تنها چیزی که مخفی کردن مناطق واقع در پایین از دوربین پایین بود از او کرست. تفنگ خالکوبی بر روی لگن peeked ،

به عنوان مرسوم است در بسیاری از خواهرزاده Instagram سهام او اعمال کامل آرایش صورت. چشم او شد و به راحتی ترین ویژگی های فریبنده. او گردد کامل دودی چشم با خط چشم تیره سایه چشم و ریمل مژه و ابرو. او همچنین کاملا مجسمه او ابرو و پر در لب خود را با رژ لب صورتی.

با کشیدن موهای خود را به عقب به یک براق موی دم اسبی و coyly زل زده به دوربین را با انگشت خود کج و با دهان زاده نگاه بسیار شیرین و بازیگوش. او 1.3 میلیون پیروان آب گرفتگی بخش نظرات با تعارف و اظهار داشت: چگونه فوق العاده بمب در نگاه او شجاعانه ساز و برگ. در عرض دو ساعت از رفتن زندگی می کنند, از پست خود به دست آورده و تقریبا 40,000 دوست دارد و بیش از 500 نظرات.

“لعنت به شما یک زن سکسی” نوشت: یک وحشت کاربر.

چند طرفداران تا به حال یک زمان سخت بدانند چه گیج بود صحبت کردن در مورد در عنوان به عنوان او با استفاده از چند اینترنت زبان عامیانه کلمات و برخی از مردم نا آشنا.

“من استفاده می شود به می دانم چه واژه به معنای….. اما پس از آن من پیر ظاهرا” اضافه شده یک دوم شخص است.

“من نیاز به این خونین کرست, جایی که در آن است؟! اگر چه این امر می تواند یک f*ckin چالش به نگاه حتی از راه دور به عنوان خوب به عنوان این” chimed در یک چهارم تحسین.

فرد دیگری شوخی که باید به آن سخت است برای او به نفس در جوراب ساق بلند.

“چه مدت شما را به نگه داشتن نفس خود را برای این شات؟”

“[T]او کرست برگزار می شود آن را برای من اما آره من ممکن است درگذشت” شوخی زاده در پاسخ.

دیروز خواهرزاده مشترک به همان اندازه شرجی عکس از خودش تاب اسپرز و لباس زیر زنانه. او flaunted کامل غنیمت در تمام طول آینه و او را تحسین بسیاری رفت و وحشی بیش از ضربه. این زخم تا racking تا بیش از 111,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de