Ççê ی سبزه ناتالی Roush Sizzles آبی در لباس زیر زنانه بند دار جدید Instagram Photo

ناتالی Roush به او 906,000 Instagram طرفداران چیزی برای نگاه با اکثر پست های اخیر. در سهشنبه, مارس 24 مدل در زمان به های اجتماعی محبوب به اشتراک گذاری سوزان عکس از خودش را در یک زیر مجموعه قرار داده است که او معروف منحنی بر روی صفحه نمایش.

این عکس نشان داد Roush دروغ گفتن در پشت او در یک مبل سفید تخت. این مدل تا به حال در بازو از پشت او در خدمت به عنوان پشتیبانی. او به طرف دیگر به او با لباس زیر, بند, به عنوان او به ضرب گلوله coquettish نگاه و لبخند در دوربین. Roush تا به حال یک پا کشیده در مقابل او را در حالی که دیگر خم شد در برخواهد داشت که برجسته منحنی طبیعی از بدن او.

دوربین به طور مستقیم در بالا Roush گرفتن او از جالب پرندگان-چشم انداز. برچسب جغرافیایی او گنجانده شده است با پست نشان میدهد که این تصویر گرفته شده در Los Angeles, California, هر چند او مشخص نیست محل دقیق.

Roush را لرزاند دو قطعه زیر مجموعه در یک رنگ آبی روشن تن است که قدردانی نرم قهوه ای از موهای خود را.

در قسمت بالای بدن مدل عینک سینه بند توری با تسمه قابل تنظیم است که قرار داده شد بیش از شانه اش. لباس زیر زنانه بالا افتخار پایین برش یقه که به طعنه بسیار کمی از این مدل رخ. این بند تا به حال یک توری bodice هر چند بافت و الگوهای مانع بیش از حد پوست خیلی از قابل مشاهده بودن نگه داشتن عکس در Instagram جامعه دستورالعمل است که جلوگیری از برهنگی از جمله زن ،

Roush تیمی سینه بند خود را با یک جفت از کف با تسمه نازک که نشسته بالا در طرف ترک او را نگاه کامل در شواهد. کف نیز افتخار توری جزئیات در وسط هر چند آن را به عنوان گسترده ای در بند است. در حالی که Roush نمی نشان می دهد که او با لباس زیر, شد, از, چاپ در باندهای الاستیک نشان داد که آن را از سالن ،

Roush عینک مو جاروب بیش از یک طرف و مدل دهید پایین. او موجی رشته استراحت در کنار او سر در مبلمان است.

عکس دست آورد بیش از 69,500 دوست دارد و بیش از 715 نظرات در کمتر از یک روز از انتشار. Instagram کاربران با استفاده از فرصت به بیحوصلگی حرف زدن در مورد Roush زیبایی و به بیان تحسین خود را برای دوش گرفتن خود را با تعارف و شکلک در بخش نظرات.

“دختر زرق و برق دار [دو قلب قرمز emoji] زیبا به رنگ آبی” یک کاربر chimed در, از جمله یک زن و شوهر از آتش emoji در پایان دهید.

“دوشنبه مبارک!” پاسخ داد: یکی دیگر از فن از جمله یک لبخند چند قلب و یک ستاره با پیام.

“نوشتن شرح تصاویر” گفت: یک سوم فن از جمله OK دست نشانه و یک گیاه از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>