سبزه, بمب, ویکتوریا Villarroel Flaunts قاتل رقم در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل

سبزه, بمب, ویکتوریا Villarroel حیرت زده طرفداران در سراسر جهان پس از او یک لباس شنای زنانه دوتکه جدید-چادری پست در رسانه های اجتماعی در روز شنبه, آوریل 29. 27-year-old زیبایی را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن آشکار ضربه محکم و ناگهانی با 1 میلیون پیروان.

ونزوئلا شخصیت تلویزیونی ستاره معروف شناخته شده بودن Kylie Jenner سابق دستیار شخصی در زندگی از کایلینگاه زیبا و آرام در عکس او به عنوان مطرح شده در شن و ماسه در ساحل. ویکتوریا sported دو قطعه سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه — که نگاه به توان از یک نرم آجدار پارچه — در ضربه محکم و ناگهانی است که نمایش داده می شود قاتل او را رقم زده است.

این خوش طعم برزیل به سبک بالا لباس شنای زنانه دوتکه, ویژه, نازک, همه کاره روابط که مدل عینک بیش از شانه های او و به پشت. این لباس شنا بالا که نمایش مقدار از ویکتوریا چهره های شهوت انگیز آن را به عنوان در معرض مقدار کافی از رخ نیز برجسته تعظیم در مقابل کت و شلوار — نقشه کشی توجه بیشتر به ççê ی کامل شکل دارایی.

اینترنت احساس زوج لباس شنا بالا با چاپلوس لباس شنای زنانه دوتکه پایین طراحی شده بود که با یک برزیل را کاهش دهد. کف نیز برجسته قابل تنظیم طرف روابط با سخت افزار طلا جزئیات است که ویکتوریا را مطرح کرده و از گذشته تا باسن او به نمایش گذاشتن سالم منحنی و دور کمر کوچک.

این مدل به پایان رسید به دریا نگاه کردن با یک سطل کلاه که محافظت صورت خود را از اشعه های مضر خورشید و چند طلا و لوازم جانبی که شامل دو گردنبند برخی از حلقه ها و دستبند.

در این پست ویکتوریا برگزار شد یک نوشیدنی در مقابل سینه او مانع بخشی از مخاطبان خود را از دید او معروف دارایی. لاتین زیبایی نیز به نظر می رسد رفته اند در اقیانوس در برخی از نقطه به موی او نگاه مانند آن را تا به حال بدست مرطوب و خشک در امواج.

رسانه های اجتماعی ستاره است که به احتمال زیاد در تعطیلات با دوستان نزدیک خود Kylie Jenner و آناستازیا “Stassie” Karanikolaou که خود نیز به اشتراک گذاشته چند, ساحل, جرقه بزند در این آخر هفته مشابه در محل.

ویکتوریا لبخند زد shyly در عکس و جزئیات در این پست به عنوان این است که او هنگامی که او را خوشحال.

پست ملاقات با تصویب فوری از او بسیاری از طرفداران و دریافت بیش از 96,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند در Instagram یک ساعت پیش. صدها نفر از طرفداران نیز اظهار نظر زیر این پست به بیان ستایش خود را برای زیبایی.

“شما نگاه زرق و برق دار” یک کاربر نظر.

“من شما را دوست دارم از دست ویک” دوم تحسین اضافه شده است.

“شما آنقدر داغ” یک سوم کاربر تأکید کرد.

“Great pic, چه, ساحل, است, این,” یک چهارم فن مورد سوال است.

فقط اوایل امروز ویکتوریا sizzled در یکی دیگر از عکس لباس شنای زنانه دوتکه. این گیج لرزاند ببر-نسخه قابل چاپ دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه و یک Dior روسری بر سر او ارسال طرفداران خود را به دیوانگی. پست دریافت بیش از 140,000 دوست دارد در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>