سبزه, زیبایی, سامانتا Rayner ویترین مناسب هیکل سیاه و سفید در حالی که خوراکی یک Selfie

سامانتا Rayner رو تحریک در برخی از لباس زیر زنانه برای یک نام تجاری جدید Instagram ها. سبزه زیبایی slayed طرفداران با نگاه پنج شنبه شب.

در پورنو عکس, سامانتا نگاه سیگار کشیدن به عنوان او چیزی جز یک سیاه و یک جفت از تطبیق شورت ساخته شده توسط برند اوه پولی است. لباس زیر زنانه به نمایش مدل مناسب بدن او از جمله اسلحه رخ کوچک کمر, شکم صاف, سنگ سخت, abs و hips. او همچنین به طرفداران زیرچشمی نگاه کردن در برخی از خالکوبی.

سامانتا ایستاده در حمام و جامعی آینه عکاسی از خود به او داد اغوا کننده خیره به دوربین. او accessorized نگاه با یک حلقه در انگشت او برخی از گوشواره و نگین bellybutton حلقه.

این مدل بلند موی قهوه ای تیره به عقب کشیده به یک براق موی دم اسبی در پشت سر او. او بافته های خود را رشته و آنها را تحت فشار قرار دادند بیش از شانه خود را. او همچنین لرزاند یک بمب آرایش برای شات.

این نرم افزار شامل تعریف ابرو, مژه بلند ضخیم خط چشم سیاه و دودی, سایه چشم. او به اتمام گلم با صورتی سرخ روی گونه سوسو زننده برجستهنگار در چهره و صورتی روشن براق روی لب استفاده می شود.

در عنوان عکس سامانتا تشکر دکتر آدم Najem برای کمک به او در رسیدن به زرق و برق دار, تب و تاب بودن بر روی صورت خود.

در ضمن بسیاری از مدل 653,000-plus پیروان رفت برای عکس. طرفداران رنگی برای نشان دادن قدردانی خود را برای پست توسط کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 23,000 بار و خروج بیش از 180 نظرات در 12 ساعت اول پس از آن منتشر شد به حساب خود را.

“آیا شما تا به حال نگاهی به یک عکس بد” یکی از سامانتا پیروان نوشت در بخش نظرات.

“شما به دنبال به طوری شگفت انگیز من نمی توانم نفس بکشم” اظهار داشت: یکی دیگر از ستایش فن.

“سامانتا شما خیره کننده و زرق و برق دار عزیزم” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی گفت: در مدل.

“شما به سادگی کامل. شما به صورت زیبا و بدن خود را بهترین است. من شما را دوست دارم سام. شما در حال بزرگ” چهارم شخص بوده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, مدل اغلب نشان می دهد او دلخواهی منحنی در نشاط لباس. او شناخته شده است به بی حس کردن طرفداران خود را در هاويه لباس, شلوار جین تنگ, کوچک, کوتاه, نحیف, تاپ, نشاط, لباس زیر زنانه و اندک شنا در پست های خود را.

در اوایل این هفته, سامانتا Rayner slayed در snakeskin محصول بالا و یک جفت از تطبیق فرم اتصالات شلوار با پاشنه های سیاه و سفید را به عنوان او لذت می برد و یک شب. است که عکس به عنوان raked در بیش از 13000 دوست دارد و بیش از 120 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>