Bruna Rangel لیما به اشتراک گذاشته شده سه Instagram photos از دیروز که گرفته شد در همان نقطه در فضای سالن و اکثر روز رسانی های اخیر بود نگاهی نزدیک تر به او snakeskin-چاپ گروه. لباس دیدن از طریق, به طوری که او سانسور نگاه خود را با تکان دادن بیکینی سفید زیر.

بمب نشسته روی کاربردي از آبی روشن و صندلی ها به صورت عکس. او عبور او پای چپ در جلو و نشسته راست, arching او را کمی به عقب تکیه تلفظ کردن منحنی او. Bruna قرار داده و دست چپ روی زانوی او و نگاه بیش از در گیری با شرجی بیان در چهره او.

لباس بالا یقه و آستین بلند به علاوه یک سجاف کوتاه که در سمت چپ او باب روز بر روی صفحه نمایش. آن را تا به حال قانع کننده مار-نسخه قابل چاپ های قهوه ای تیره که حاوی عصاره طبیعی پوست برای نگاه چشم نواز. لباس شنای زنانه دوتکه است که او زیر بود برش کلاسیک و روشن و سفید رنگ ظهور از طریق پارچه. برچسب ها نشان داد که ساز و برگ بود از چرخند.

Bruna نگه داشته تا گلم عامل با مو و آرایش او را. او عینک خود را به قفل کردن در وسط قسمت های تیره تر ریشه های متضاد در برابر او پلاتین بور برجسته.

و همچنین او را لرزاند رژ لب صورتی روشن و دارای نور لرزان صورتی تیره سایه چشم. چشمانش بیشتر تاکید کرد و با ریمل مژه و ابرو و تاریک بوش در پایین درب.

زیبایی را لرزاند, حداقل, طلا و جواهر از جمله حلقه و معمول خود را حلقه حلقه.

در این زمینه یک خط آبی صندلی همراه با یک درخت خرما و شاخ و برگ سبز روشن.

شات گرفته شده در یک روز آفتابی با کمتر از نیمی از بدن او در حال روشن شده توسط نور. این چپ پاهای او را به دنبال درخشان و بی عیب و نقص.

باشگاه طرفداران عاشقانه سر به بخش نظرات برای ارسال انواع پیام.

“شما همیشه نگاه شگفت انگیز” اعلام کرد پیرو.

“دوست دارم که لباس.. خیره کننده!” بانگ زد: یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“بنابراین وسواس” gushed یک حامی.

“کسی متنفر Slytherin خانه” شوخی تحسین با اشاره به عنوان.

علاوه بر این مدل به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از به روز رسانی در 16 ژانویه نشان داد که تاب خود را ترکیبی از لباس منظم با لباس شنا. این بار Bruna لرزاند قرمز روشن جفت پایین لباس شنای زنانه دوتکه سیاه و سفید زراعت و اصلاح نباتات بالا. این ویدئو نشان داد او با سمت كه از کف و فروتن به نظر می رسد قبل از چرخش به اطراف را به او نشان دهد انحنا derriere. او با استفاده از یک فهرست با الهام از فیلتر است که آثار اضافه شده به کلیپ که برجسته ترین در برابر پوست او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de