Bruna Rangel لیما نشان می دهد قهوهای مایل به زرد در شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه

Bruna Rangel لیما شده است نگه داشتن او Instagram طرفداران tantalized با انواع کون عکس به تازگی و او ادامه داد: این روند با جدیدترین به اشتراک بگذارید. مدل تصمیم گرفتند برای شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه و مطرح شده در چنین راهی برای برجسته کردن کون گنده و قهوهای مایل به زرد بود ،

در ضربه محکم و ناگهانی Bruna ایستاده بود در مقابل او باز یخچال با بازگشت او زاویه دار به سمت دوربین. او ظهور او زانوی چپ برگزار شد بر روی فریزر رسیدگی با دست چپ. او نگاه بیش از شانه چپ با یک نازکن پوت در چهره او با لب های او تقسیم می شود.

از کون از کون گروه شامل یک سینه سفید لباس شنای زنانه دوتکه بالا که به نظر می رسد به پایین برش در جلو. او همچنین sported خاکستری مو با لیمو ترش سبز و تر و تمیز است که در تقابل با پوست تن. فلاش از دوربین و یا روشنایی در اتاق او ساخته شده derrière براق و پوست او نگاه بی عیب و نقص.

Bruna عینک مو را در یک معصوم قسمت وسط با قفل خار پشت شانه های او. او افزود: گلم را به نگاه خود را با نرم افزار آرایش و خواستار توجه به او با یک براق, روشن, رژ لب صورتی. این مدل نیز لرزاند سنگین ریمل و رژگونه. او گوشواره و گردنبند peeked از طریق در و او نیز accessorized با دستبند و حلقه.

علاوه بر این محتویات باشگاه یخچال شد بر روی صفحه نمایش کامل. او قفسه های پر شده با میوه های مختلف, تخم مرغ, و چندین انفجار نوشابه های انرژی زا به صف شدند تا در یک ردیف.

فریبنده به روز رسانی شده است دوست داشت بیش از 100,600 بار تا کنون و بسیاری از طرفداران رهبری به بخش نظرات روان بیش از رسانه های اجتماعی را خوب به نظر می رسد. این شامل یک فریاد از هموطنان مدل Yaslen کلمنت.

“گرسنه برای شما” او شوخی punctuating پیام خود را با یک لبخند گربه با قلب-چشم از emoji.

“OMG!… مطلق فرشته!” gushed دوم Instagram کاربر.

“شما روبرو خیره کننده” raved یکی دیگر از حامی.

“Bruna…شما زیبا ترین دختر در Instagram account” قدردانی یک پیرو.

Bruna اغلب ویترین باور نکردنی منحنی در بیکینی و به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از پست در مارس 24 و را لرزاند شلاق زدن لباس شنا. که در زمان او مطرح در خارج در مقابل یک حصار سیاه و سفید. او ایستاده بود و با او به عقب زاویه دار به سمت دوربین و نگاه بیش از شانه چپ او به عنوان قرار داده و دست خود را بر روی نرده. لباس او شد نئون زرد با snakeskin-چاپ و کوچک پایین سمت چپ کمی به تخیل. پشت سر او بود پوشیده از چمن علفزار با یک درخت نخل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>