Bruna Rangel لیما نشان می دهد پرت Derriere نحیف در صورتی بیکینی

Instagram مدل Bruna Rangel لیما wowed او 4 میلیون پیروان با او اخیر بیکینی پست. در beachside ضربه محکم و ناگهانی مشهور لرزاند صورتی لباس شنا است که نشان داد او دلخواهی منحنی.

ایستاده در کنار اقیانوس Instagram احساس عینک آشکار صورتی است که برجسته او قاتل منحنی. با او, مو بلند, پوشش, آن را سخت به بگویید اگر بالا بود و سینه. اما دو تسمه اجرا بود در اطراف او میانه از فنجان در مقابل. کمی ruffling نیز می تواند دیده می شود در لبه شنا. شلاق دادخواستها شد ruched و بند کفش تسمه نشسته بالا بیش از کون باسن.

Bruna طلایی قفل شد دهید در کمی کثیف امواج است که با افت بیش از او را به دور کمر کوچک. جدا کمی خارج از مرکز او را نیز قاب صورت خود را و آن را به نظر می رسد که اشاره نسیم منفجر لگد زدن به برخی از رشته های مو.

مشهور بود و او را به سمت دوربین. این قرار پرت derriere بر روی صفحه نمایش به عنوان او بیش از یک شانه نسبت به لنز دوربین.

چشمان او به نظر می رسد ساخته شود تا در سایه دودی و چشم او شد بیشتر برجسته با ریمل و خط چشم. بر روی لب های او, او به نظر می رسید که انتخاب یک گرد و خاکی سایه ای از رژ لب صورتی.

پشت سر او اقیانوس می تواند دیده می شود و آرام امواج عرضی به ساحل تقریبا رسیدن به مدل ، خورشید میدرخشید را در او بیشتر برجسته خود را قهوهای مایل به زرد و قاتل منحنی.

او زیر نویس این مجموعه با گفتن این که او است که اغلب گفت به لبخند بیشتر در عکس. به عنوان یک نتیجه از این او نوشته شده شات که عکاس گرفته شده به طور خاص برای گرفتن خلق و خوی. که در تصویر نشان داد و اشاره ای به لبخند gracing لب های او. اما تصویر دوم — که او به نام unedited version — او را دیدم با گسترده پوزخند احتراما ،

این تصویر همچنین نشان داد یک آرامش بیشتری مطرح در مدل. ایستاده با پاهای او عبور او کمی به جلو خم شد و نشان داد بیشتر از او و باب روز, پاهای, به عنوان یک نتیجه.

به عنوان به زودی به عنوان Bruna ارسال شده تصاویر, پیروان او بودند سریع به پاسخ. در عرض یک ساعت این مجموعه تا به حال جمع آوری بیش از 32,000 دوست دارد و صدها نظرات از طرفداران عاشقانه.

“من عاشق unedited عکس” یک پیرو گفت: در پاسخ به باشگاه عنوان.

“جالب” یک فن به سادگی نوشت در بخش نظرات.

“Bootyiful!!!” کاربر دیگری به طعنه.

“شما بسیار زیبا!” چهارم شخص نوشت: همچنین با استفاده از چندین شکلک های اضافی برای تاکید.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین بودند و قلب و آتش از emoji. اما بسیاری نیز تصمیم به استفاده از هلو emoji به عنوان به خوبی.

Bruna معروف است در Instagram برای شنا پست. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, به روز رسانی قبل از این یکی نشان داد که مدل در یک لباس شنای زنانه دوتکه سیاه و سفید گل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>