Bruna Rangel لیما قرار می دهد نان بر روی صفحه نمایش در نارنجی بیکینی تصویری

Instagram مدل Bruna Rangel لیما wowed او 4 میلیون پیروان با او اخیر ارسال ویدئو. پوشیدن یک پرتقال شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه, طرفداران او بودند فورا گرفتار است.

در این کلیپ کوتاه Bruna ایستاده بود در یک قایق به آن سرعت از طریق آب. او عینک کوچک نارنجی لباس شنای زنانه دوتکه رشته که نشان داد او را پرت derriere به عنوان او تبدیل به دور از دوربین است.

بالا ویژه جمع آوری فنجان که کشیده شد را با هم در بالا و پایین. این شکاف در وسط نشان داد مقدار زیادی از کافی او رخ. مشهور به حال او انگشت شست رو به یکی از تسمه اما آن را در زمان دور به عنوان کلیپ بازی کردن. از شنا کردن در کمان در پشت و برجسته halterneck ،

لباس شنای زنانه دوتکه پایین نشسته بالا بیش از باسن او. زمانی که او تبدیل به نگاه بیش از آب, شورت لا کونی, طراحی نازل شد.

در زمان این مدل تکیه بر نرده که او مطرح کرد. او همچنین به عقب نگاه در دوربین با اغوا کننده نگاه قبل از بازگشت به نمای پشت سر او که برجسته صخره در امتداد خط ساحلی.

به عنوان کلیپ ادامه داد: Bruna هموار بازگشت او پیتزایی بود که unstyled و منفجر اطراف صورت خود را در باد. او به نظر می رسد به پوشیدن تیره ریمل و خط چشم و همچنین برخی از خنثی سایه های سایه چشم. بر روی لب های او, او به نظر می رسید با پوشیدن یک رژ لب صورتی. نگاه به پایان رسید با یک جفت گوشواره و یک ساعت طلا.

مدل برچسب گذاشته شده توسط خود او شنا محدوده Brukinis در این پست. معلوم بود که در آن تصویری در نظر گرفته شد که هیچ geotag شد شامل عنوان.

به عنوان به زودی به عنوان Bruna ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض 21 دقیقه تصویر جمع شده بودند 232,000 دوست دارد و بیش از 1000 نظر.

“شما عالی” نخبگان ورزشکار “Camilita” Alejandra گیل گفت: در بخش نظرات.

“من دوست دارم که لباس شنای زنانه دوتکه,” یک فن اضافه شده است.

“طبق معمول باور نکردنی” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“لباس شنای زنانه دوتکه به نظر می رسد شگفت انگیز بر روی تو” یک فرد چهارم نوشت: همچنین با اضافه کردن چند تا از آتش emoji برای بیشتر تاکید.

در واقع برخی از پیروان خود تنها با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین شد قلب و چشم و زبان آویزان از emoji. علاوه بر این, بسیاری از را انتخاب هلو emoji به احتمال زیاد به منظور نشان دهنده تصویب خود را از باشگاه ،

همانطور که قبلا گزارش شده توسط InquisitrBruna نشان داد یکی دیگر از نارنجی لباس شنا در Instagram پست برای امروز. مجموعه ای از عکسهای نشان داد یک حال است که او برجسته برنزه بدن و موهای طلایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>