Bruna Rangel لیما قرار می دهد نان جلو و مرکز در طول آخرین Instagram تمرین تصویری

Instagram مدل Bruna Rangel لیما خوشحال از 4 میلیون پیروان با او اخیر فیلم تمرین. تجلیل از این واقعیت است که برخی از ورزشگاه های محلی در حال حاضر در منطقه خود را به او نشان داد و خودش بلند کردن وزنه.

“در حال ورزشگاه باز که در آن شما زندگی می کنند؟” Bruna از او خواست پیروان در عنوان این کلیپ که برچسب جغرافیایی به عنوان یکی از شلوغ بدن مراکز تناسب اندام.

او پس از آن می خواستم به دانم اگر کسی خواهد بود رفتن به ورزشگاه را به عنوان به زودی به عنوان آنها را در منطقه خود را و یا اگر آنها صبر کنید کمی طولانی تر است. در حال حاضر برخی از موسسات قادر به باز با توجه به اجتماعی فاصله قوانین در رابطه با زمان بیماری همه گیر کوروناویروس. اما بسیاری از کشورهای در حال شروع به آرامی باز کنید تا یک بار دیگر به منظور kickstart اقتصاد خود را.

پوشیدن لباس تنگ و نازک بالا محصول سفید و برهنه-رنگی ساق پوش شامل خالص پانل های در حال اجرا در اطراف او, پاهای, این ویدئو برای اولین بار نشان داد Bruna انجام یک سری از 10 squats در حالی که برگزاری یک هالتر بیش از شانه اش. ضربه از پشت مدل معروف نان بر روی صفحه نمایش هستند به عنوان ویدیو تابه به آرامی در اطراف تا زمانی که Bruna صورت نازل شده است در آینه بزرگ در مقابل او.

کلیپ دوم نشان داد که یک نوع از هالتر اسکات که Bruna برای اولین بار انجام شده است. در این زمان او برداشته هالتر از زمین و سپس در ادامه به انجام چمباتمه او به عنوان هدف به کار کردن مجموعه ای متفاوت از عضلات. در طول هر دو کلیپ ها, مربی تناسب اندام او شنیده می شود شمارش از این مجموعه به عنوان Bruna سخت کار می کند.

به عنوان به زودی به عنوان Bruna نوشته شده او سبب شد که سریع به پاسخ. در ظرف هفت ساعت فیلم تا به حال به دست آورد بیش از 37,000 دوست دارد و صدها نظرات.

“بسیار زیبا” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“زرق و برق دار” فرد دیگری نوشت: همچنین با استفاده از یک رشته از آتش emoji برای بیشتر تاکید.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. با توجه به این موضوع از تمرین ویدئو هلو از emoji استفاده شد برجسته. اما محبوب ترین شد در واقع قلب, قلب, چشم, و, آتش, از emoji.

پیروان دیگر نگران بودند که با این واقعیت است که Bruna شد با استفاده از یک سالن ورزشی برای تمرین. حتی اگر محدودیت شروع به سهولت برخی از طرفداران هشدار او در مورد ایمنی خود را.

“این می تواند 7 روز قبل از هر گونه نشانه ای ظاهر می شود.. امن” یک پیرو نوشت.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط InquisitrBruna تلاش برای سرگرم کردن او پیروان در طول مستند. به تازگی او نوشته شده Infinite تصویری به او Instagram حساب که او را دیدم شرکت کننده در کاهش چالش های, و, ویژه, رقص همراه به ویژه آهنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>