Bru Luccas شستن ماشین خود را در حالی که با پوشیدن یک آشکار راه راه لباس شنا

رسانه های اجتماعی ستاره Bru Luccas ارسال پالس از 3.2 میلیون Instagram followers مسابقه پس از او نوشته شده یک تصویر که در آن او عینک لباس شنا آشکار در حالی که شستن ماشین خود را.

لباس شنا شد سرگرم کننده و رنگارنگ طراحی با تعدادی از اهل تفریح و بازی راه راه عمودی انباشته در سراسر پوشاک در رنگ های صورتی و سفید و آبی و شکارچی سبز. رنگین کمان رنگ نه تنها اضافه تابستانی پاپ رنگ به شات بلکه برجسته برزیلی مدل خورشید بوسید پوست.

اگر یقه لباس شنا پنهان شد توسط Luccas ژست پشت نازل شد به ویژگی های کم scooped طراحی که نشان داد او باب روز شانه. آن را نیز برجسته دارای گونه های برامده شورت لا کونی روم کمی از مدل منحنی به تخیل. بالا پا شکاف در دو طرف تمدید شده برای رسیدن به فقط در زیر کمر, نشان دادن حتی بیشتر از پوست به سبک برجسته خود شکل ساعت شنی.

Luccas نگه داشته و بقیه از او نگاه نسبتا ساده است. او هیچ, طلا و جواهر, چند, هم, ورزشی, سیاه و سفید الاستیک hairband در اطراف مچ دست خود. موهایش مدل دهید به یک عملی بالا دم اسبی و او بلند, سبزه, قفل آبشاری پایین گذشته شانه های او برای رسیدن به او بازگشت. ناز گل مو تعظیم نشسته در بالای دم اسبی برای اضافه لهجه.

مدل محافظت چشم خود را از کالیفرنیا اشعه با یک جفت عینک آفتابی سیاه و سفید و تکمیل این گروه با صورتی لاستیک فلیپ فلاپ.

تنظیم برای عکس بود ژئو برچسب گذاشته شده توسط عنوان La Jolla, یارو, زیبا, ساحل, جامعه, در, سن دیگو کالیفرنیا است.

Luccas مطرح زاویه افقی به دوربین flaunting شکل او را به عنوان او در زمان یک شلنگ باغ به شستشو کردن ماشین سفید.

طرفداران وحشی رفت و بیش از این جدید ها اعطای آن را در اطراف 213,000 دوست دارد و بیش از 1,170 نظرات.

“الهه” اعلام کرد یکی از وحشت فن با تاکید بر روحیۀ با دو قلب-چشم صورت شکلک در علاوه بر این به یک شعله نماد است.

“تمیز کردن ماشین” التماس دوم با اضافه کردن چند سرازیر شدن آب مواجه است.

“زیبا” بوده یک سوم همراه با تعدادی از گل رز قرمز نماد.

“با من ازدواج کن” نوشت یک چهارم پایانی این نظر با یک حرکت چهره.

نشان دادن خاموش خود را بین المللی لژیون از طرفداران بسیاری از نظرات آنها نیز نوشته شده است در او مادری پرتغالی برزیل را به عنوان به خوبی به عنوان زبان مانند زبان اسپانیایی است.

این دور از اولین بار که Instagram ستاره wowed پیروان خود بیش از تابستان است. Luccas اخیرا کاهش یافته و فک و پس از او و خواهرش, عینک, حالا, در حالی که آرامش بخش از اقیانوس. همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitrهای شرجی به روز رسانی به دست آورده به 184,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>