Bru Luccas Flaunts پرت Derriere در کوچک زرد لباس شنا

Bru Luccas در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک شات بسیار گرم است که نشان داد او را در کوچک زرد لباس شنا. پوست — baring ضربه محکم و ثابت به طور کامل درمان بعد از ظهر برای ارتش خود را از 3 میلیون طرفدار دارد.

عکس گرفته شده Bru مطرح شده در مشخصات در مکانی نامعلوم. برو تنها شی که در تمرکز و او به نظر می رسد نما بین دو تنه درخت بزرگ. او استراحت یک دست در نزدیکی شانه او و در کنار او به عنوان او gazed به دوربین با شرجی خیره. در عنوان او به اشتراک گذاشته شده است که قرنطینه برای او به معنی زمان بیشتری را به ورزش و چک کردن آنلاین مجله. نور خورشید ریخته بر شانه های او و نورانی پس زمینه از عکس در حالی که Bru فرمان توجه در پر جنب و جوش ،

یک قطعه ساخته شده از زرد روشن پارچه که ظهور او را در برابر برنز تب و تاب بودن. قطعه چسبیده و محکم به بدن و چیزی جز نعمت برای او ساعت شنی منحنی. آن تسمه استراحت بر روی شانه های خود و جلب توجه به خود عضلات بازوها و پشت. تسمه و پوشش کت و شلوار افتخار یک عدد از رنگ های مختلف و نیز مشخص شده در سیاه و سفید.

آن را برجسته خطرناکی بالا برش که نشان داد او عضلانی و پایین نیم. شلوار نیز جمع به پشت او و او را در معرض پرت derriere در تمامیت آن. برزیلی, دخترک معصوم, اضافه شده فقط یک مقدار جزئی از لوازم جانبی به کون گروه که شامل یک پر جنب و جوش آبی دستبند روی مچ دست. او عینک بلند, سبزه, گیسوان را با تعدادی از امواج در سراسر. یال او سقوط کرد به وسط پشت و یک بخش کوچک به نظر می رسد به لمس او ،

Bru تصمیم گرفتند برای یک مقدار کوچک از گلم که آورده همه از ویژگی های زیبا. نگاه به نظر می رسد شامل تعریف ابرو و خط سرخ در هر دو گونه اش. او همچنین عینک نور صورتی رنگ روی لب های او و به نظر می رسید به عنوان اگر او به پایان رسید نگاه با خط چشم و ریمل مژه و ابرو.

طرفداران شده اند دور از خجالتی در مورد نشان دادن محبت خود را به صورت فوق العاده داغ عکس جدید. این پست را به دست آورد بیش از 100,000 دوست دارد و بیش از 530 نظرات و همچنین به عنوان یک کشت از emoji.

“شما خیلی کامل و به معنای واقعی کلمه یک زیبایی خیره کننده” یک پیرو اظهار نظر با یک سری از شعله قلب, و قلب و چشم از emoji.

“شما داغترین دختر در Instagram و من آرزو می کنم شما می shre بیشتر pix با ما” یکی دیگر از فن بوده.

“چه کسی است بنابراین preeety? آن حتی عادلانه!” یکی دیگر از Instagrammer پرسید.

“بنابراین ،” یک چهارم بانگ زد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>