Bru Luccas Flaunts عظیم رخ و پاره پاره Abs در یک عدم تطابق بیکینی

Bru Luccas شد در یک لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram و 3 میلیون طرفدار کاملا دوست داشتن دید. این مدل اضافه شده شرجی جدید ضرب گلوله به او خوراک که نشان داد او در یک عدم تطابق است که flaunted بیش از همه دلخواهی منحنی.

عکس گرفته شده Bru مطرح شده در مقابل یک خانه با بریدن از یک ترکه یا چوب کوتاه صندلی سالن قابل مشاهده در گوشه ای. به خود برچسب جغرافیایی نشان داد که مدل در کالیفرنیا جایی که او خیساندن تا خورشید است. در عنوان, برزیلی, دخترک معصوم, آرزو طرفداران او یک روز زیبا و کارگردانی آنها را به لینک در بیوگرافی برای دیدن عکس های بیشتر. او همه لبخند برای دوربین و استراحت یک دست در نزدیکی سمت او در حالی که در حال اجرا دیگر را از طریق مو خود را.

Bru flaunted او بدنسازی-honed شکل در یک عدم تطابق است که در سمت چپ کمی به تخیل. بالای آن ساخته شده از پارچه نایلون و ضخامت تسمه استراحت بر روی شانه های او ترک او را متناسب با اسلحه بر روی صفحه نمایش کامل. این بمب بالا برخوردار راست یقه که پایین نشسته در سینه او و flaunted یک مقدار عظیم از رخ. همچنین توجه داشته باشید یک مثلثی ویژگی در وسط قفسه سینه است که طعنه و حتی بیشتر از او انگیز دارایی.

Bru اضافه شدن یک پاپ از رنگ به نگاه خود را با یک جفت نئون سبز در پایین بیکینی. تسمه نشست hipbones و کمک به جلب توجه به خود را دور کمر کوچک و مخروط abs. آن برش بالا نیز برای بخشی از خوش بر و رو و ران دیده می شود. Bru نیست اضافه کردن هر یک از دیگر لوازم جانبی برای پوست-عریان گروه و مطمئن ساخته شده است که همه چشم به چسب به شکل افسانه.

او خار موهای خود را از صورت خود را با یک قسمت وسط و پایین-موی دم اسبی. Bru ظاهر می شود مقدار کمی از گلم برای این مناسبت است که به نظر می رسید که شامل تعریف ابرو, خط چشم, ریمل مژه و نور براق روی لب های او.

آن را طولانی نیست قبل از طرفداران شروع به گرفتن عکس با عشق. در چند ساعت به روز رسانی شده است دو tapped بیش از 161,000 بار. برخی از Bru حامیان گرفت و تحسین خود را یک گام بیشتر و آب گرفتگی بخش نظرات بیش از 800 بار.

“کاملا زیبا و شاد قوز روز” یک پیرو اظهار نظر در وب ها.

“من شما را خیلی دوست دارم من شاهزاده خانم زیبا. بدن خود را در یک معبد” دوم Instagrammer اضافه شده با یک سری از شعله قلب, و قلب و چشم از emoji.

“من عشق را دوست دارم که نگاه شما زیبایی خود را بسیار بسیار زیبا” یکی دیگر از فن chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>