بروکس نادر Sizzles در نحیف بیکینی در ‘ورزش مصور’ شلیک

بروکس نادر دارای مقدار زیادی برای شاد بودن در مورد این روز است. در آخرین Instagram پست او به اشتراک گذاشته و هیجان خود را از انتخاب به عنوان یک تازه کار برای , Sports Illustrated Swimsuit موضوعکه بازدید می ایستد در جولای 21. او آپلود پشت صحنه ویدئو کلیپ از شلیک عکس او که ویژه او به دنبال سیگار کشیدن در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه.

به عنوان با بسیاری از عکس هایی که گذاشته شده آنلاین از مجله شاخه بروکس’ پست دارای برچسب جغرافیایی در بالی. از هر ساحل می تواند دیده می شود به عنوان او مطرح شده علیه یک گروه از سنگ های بزرگ.

مدل لباس شنا ویژه بالا که تا به حال کم قطع گردن که نشان داد مقدار زیادی از او رخ. کف یک کم افزایش سبک است که به طرفداران خوب نگاه او تر و تمیز و باب روز پایین تر بدن. بروکس اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ به ساحل-نگاه روز با آبی و سفید چاپ شال که او پیچیده در اطراف سر او.

کلیپ اسیر بروکس از او به عنوان تکیه در برابر یک سنگ بزرگ. او احتمالا به دنبال در یک تصویربردار در حالی که یکی دیگر فیلم برداری ، بروکس استراحت یک دست بر روی یک سنگ در حالی که او را نگه داشته و او دیگر دست در نزدیکی خود ، با زانوی خم او flaunted او. او شکل ساعت شنی نیز برجسته است. مدل منتقل وزن او نشان کردن تنگ abs. او کج شده سر خود را در حالی که بیتوجه برای دوربین است. کسی از این تیم شنیده میشد در مربیگری او در حالی که همچنین در واکنش با شوق و ذوق در حالی که او مطرح کرد.

بروکس عینک مو انباشته شده در بالای سر او در یک کثیف مستی با پیچک فریم ، او به نظر می رسد به پوشیدن یک نور نرم افزار آرایش که شامل یک پوست صاف بنیاد سرخ روی گونه و سایه صورتی روی لب های او. او accessorized با یک طلا گردنبند و یک جفت بزرگ امید گوشواره.

قضاوت از قلب و شعله emoji سمت چپ در قسمت نظرات بروکس’ تحسین عاشق شدن یک زیرچشمی نگاه کردن در آنچه که آنها می تواند به جلو نگاه به در مجله.

برخی از طرفداران doled تعارف است.

“من چنین فن بروکس پس از یک روز. شما درخشش از داخل به خارج” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“و این که چگونه آن را انجام داده!!!!” دوم فن نوشت.

بروکس نیز ساخته شده ظاهر در تصویر دیگری از او عکاسی با ورزش مصور. در هفته گذشته انتشار یک پست که ویژه او به دنبال زرق و برق دار در حالی که او مطرح در ساحل در لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>