Brooklyn Nets ستاره Kevin Durant نمی خواهد بازی در این فصل ادعا میکند آدریان Wojnarowski

باید NBA را از سر 2019-20 فصل پس از آن تعلیق از بازی در پاسخ به COVID-19 گیر مبارزات انتخاباتی خواهد این نتیجه قابل ملاحظه ای بعد از آن را در طول یک سال نرمال. تمدید تاخیر باعث شده است تا برخی به تعجب که آیا Brooklyn Nets ستاره Kevin Durant — که انتظار می رود به از دست دادن کل فصل به دلیل مصدومیت — در واقع ممکن است کت و شلوار برای تیم جدید خود در این فصل به عنوان یک نتیجه از جدول زمانی جدید. اما یکی از لیگ برجسته ترین خودی تأکید کرده است که آن را به اتفاق می افتد.

در یک قسمت از این Woj غلافاشاره NBA کاتب آدریان Wojnarowski ادعا کرد که دورنت نیست بخشی از این شبکه قصد دارد در دادگاه این فصل و نمی خواهد بازگشت به عمل حتی اگر لیگ قادر است سر بازی پیش از فصل آینده است.

“کوین دورانت است که در آینده نه به شبکه این سال است. که اتفاق می افتد… آنها در حال بازی نیست او” Wojnarowski اظهار داشت: با زور و اجبار.

امیدوارم که زودتر از حد انتظار بازگشت دورنت داده شد زندگی جدید در هفته گذشته زمانی که شبکه GM شان نشانه موفق به بستن درب روی بازیکن ستاره خود را مدتها در انتظار اولین بازی با این تیم در صورتی که NBA از سر ’19-20 مبارزات انتخاباتی. به گزارش Inquisitr در مارس 3, علائم, گفت نیوزیلند مبتنی بر انتشار Newshub که شبکه سازمان نبود هل دادن یک جدول زمانی با توجه به آسیب دیدگی او نوتوانی.

او همچنین اشاره کرد که دورنت بود شروع به نگاه مانند خود قدیمی خود را در پشت صحنه قبل از NBA عملیات به تعویق افتاد.

31-در سال All-Star صرف قبلی سه فصل با رزمندگان طلایی امور خارجه با او برنده دو NBA و برداشت دو NBA Finals MVP غنائم. دورنت ممکن است اسیر سخت افزار اضافی در فصل گذشته بود اما در نهایت مجبور به تماشای از حاشیه به تورنتو رپتورز دستگیر 2019 قهرمانی پس از او دچار پاره شده تاندون آشیل در طول بازی 5 از NBA Finals.

با این وجود دورنت بود قادر به ثبت نام با شبکه به عنوان یک عامل آزاد در تابستان گذشته در یک چهار سال $164 میلیون معامله. سوپراستار گارد نقطه کایری اروینگ نیز ساخته شده حرکت به بروکلین و در حالی که وجود دارد درک است که این دو به احتمال زیاد نمی خواهد بازی با هم در این فصل حق رای دادن است با اینحال بانکی در این دو منجر آنها را به عنوان مشاجره در نهایت.

بیش از 12 سال در NBA با رزمندگان شهر اوکلاهما تندر و سیاتل فراصوت است, دورنت است به طور متوسط 27 امتیاز و هفت ریباند و چهار پاس گل در هر مسابقه. در سال 2014 او رای دادند NBA Most Valuable Player.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>