بروک شیلدز سهام نادر عروسی عکس جشن سالگرد نقطه عطف

بروک شیلدز مشترک نادر عروسی عکس از عروسی به Chris Henchy برای جشن سالگرد نقطه عطف. این زن و شوهر شده است برای ازدواج 19 سال است. آنها گره خورده است گره در 2001. Brooke and Chris ملاقات از طریق دوستان مشترک در سال 1999 و عشق خود را برای یکدیگر باقی مانده است ثابت بوده است. در شیرین عکس بروک دیده می شود با چشمان بسته در حال حرکت در یک بوسه با شوهر خوش تیپ مدت کوتاهی پس از آنها بحباله نکاح در اوردن.

از آنچه که دیده می شود می تواند از لباس بروک عینک سینه سفید لباس شب برای مراسم و پذیرش است. این لباس به نظر می رسد به یک شیک جزئیات در سراسر قفسه سینه خود را. موهای خود را به نظر می رسد فر به عاشقانه امواج. بالای سر او چه نگاه به حجاب بلند بود که متصل به پشت سر او. از زاویه سیاه و سفید, شات, آن را سخت به بگویید اگر او یک تاج یا کلاه و همچنین در روز عروسی خود را.

کریس ملبس به یک لباس رسمی برای مراسم و پذیرش است. او دیده می شد از پشت به طوری معلوم بود اگر او در یک کراوات سفید و همچنین خود را برای مطابقت با ژاکت. کریس مو طولانی تر بود در بازگشت و او sported خط ریش بلند. این زن و شوهر تا به حال یک کاتولیک رومی مراسم در پالم بیچ کالیفرنیا و مستغلات.

در بخش نظرات به اشتراک گذاری معروف است که زن و شوهر بودند و برخی از ابتدا به آنها تبریک می گویم و از جمله الیزابت برکلی پسر Oseary علی Wentworth, ایمان, فورد, لیزا Rinna, Ricki Lake Victoria Beckham, Jennifer Beals, هلنا کریستنسن و میشا Nonoo.

طرفداران این دو نیز به اشتراک گذاشته احساسات خود را در مورد خبر خوشحال در بخش نظرات این پست.

“عشق بی پایان. زرق و برق دار!” اظهار داشت: یک پیرو.

“من احساس می کنم عشق فقط در نگاه تصویر,” گفت: یک دوم فن.

“در اینجا به بسیاری از بسیاری از مبارک سال با یکدیگر اظهار داشت:” یک سوم Instagram کاربر.

“OMG این عکس خیره کننده است!” اظهار داشت: یک چهارم فن.

زن و شوهر پدر و مادر به دو دختر: Rowan فرانسیس و Grier هموند. آنها را در مجموعه ای از طنزهای ناگهان سوزان. ازدواج دوم برای بروک که به او قول به ستاره تنیس آندره آقاسی, لغو در سال 1999 گزارش ABC News.

زن و شوهر صحنه مراسم در مارس همان سال در جزیره کاتالینا در جنوب کالیفرنیا به پرتاب کردن paparazzi و بروک سابق harasser یک نیوجرسی حسابدار به نام Mark Bailey گزارش ABC News. او stalked بازیگر برای تقریبا 15 سال از زمان او بود که یک دانشجو در دانشگاه پرینستون. در سال 2000 علامت گذاری دستور داده شد به دور ماندن از این بازیگر برای یک دوره ده ساله توسط یک قاضی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>