بروک شیلدز’ دختر عمد بویش او در مواجهه با کیف پول خود را برای Infinite Challenge

بروک شیلدز قربانی جدید Infinite شوق اما او بیشتر علامت از هر چیز.

54-مامان دو بود smacked در 17-year-old daughter, روآن Henchy به عنوان بخشی از ویروسی کیف پول “چالش” که ساخت دور در این ویدئو به اشتراک گذاری پلت فرم.

در یک ویدئو نیز ارسال شده به او Instagram صفحه بروک دیده می شد نشسته در صندلی جلو یک ماشین را به عنوان دختر روآن rifled از طریق کیف پول خود را. نوجوان و سپس شلاق کیف پول خود را در اطراف و عمد smacked معروف او در مواجهه با آن است. در حالی که روآن شروع کرد به قاه قاه میخندند سابق ناگهان سوزان ستاره حیرت زده به نظر می رسد در ابتدا قبل از درخواست دختر خود را اگر او smacked خود را بر روی هدف است.

یک بار روآن اعتراف کرد که آن را یک حادثه بروک آن را به نام یک “یک**سوراخ حرکت می کند.”

“چه چیزی شما را در کیسه خود را? من یک لب!” بروک سپس گفت: قبل از شروع به احتیاط خنده.

در عنوان به پست بروک اشاره کرد که “ظاهرا” او دختر شوخی بود برای Infinite. ستاره اضافه شده است که او در “کفر” بیش از همه چیز.

طرفداران و دوستان مشهور در واکنش به شیرین کاری در نظرات به بروک پست.

سوپر هلنا تعمید نوشت: “یک راه عالی برای دریافت کامل نفسانی لب عزیز من.”

بازیگر Eva Longoria افزود: “من نمی تواند متوقف خنده در این؟!! Omg من گریه.”

اما پیروان دیگر فکر شیرین کاری بود معنی روحیه.

“[Eva Longoria] بیایید ببینید چقدر میخوای بخندی, اگر که برای شما اتفاق افتاده است و یک قسمت فلزی از کیسه رفت و به چشم خود را و یا خود را شکست دندان” یکی از بروک پیروان اخراج بازگشت.

و دیگری پیرو موافقت کرد. “واقعا ؟ من 16 yo دختر فکر کردم افتضاح بود و گفت: “او فقط نگه داشته و خنده & ندارد عذرخواهی می کنیم.'”

پیرو در ادامه به بپرسید که آیا این همان دختر است که بروک پخته کیک تولد برای و به تازگی جشن در Instagram و پیشنهاد شاید نوجوان انجام داده اند می تواند سرگرم کننده Infinite رقص با مامان به جای.

“من حدس می زنم ما باید ایده های مختلف در چه خنده دار” دیدگاه اضافه شده است. “من مطمئن هستم که او معنی نیست که به شما صدمه دیده است اما نشان داد که هیچ پشیمانی. امیدوارم که او همه او را دوست دارد او به وضوح می خواهد.”

در حالی که طرفداران تقسیم شدند در این ویدئو Brooke آیا پاسخ برای نوشتن “این بسیار اشتباه اما خیلی خنده دار!!”

کیف پول و چالش شده است ساخت امواج در Infinite. شیرین کاری امکانات دو نفر در یک ماشین که در آن یکی از آنها بازدید از فرد دیگری در سر با کیف و معمولا پس از گرفتن کیسه را از صندلی عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>