برادوی بازیگر نیک کردرو ظهور از ماه است در کما به علت COVID-19

نیک کردرو در مراسم افتتاحیه شب Rock Of Ages برای تلفن های موبایل در ژانویه 15 سال 2020 است. Vivien Killilea/Getty Images for Rock of Ages هالیوود

در روز سه شنبه برادوی بازیگر نیک کردرو گزارش بیدار از پزشکی ناشی از کما که او در آن قرار داده شد به منظور کمک به بهبود خود را از coronavirus. با توجه به یک سری از Instagram پست های نوشته شده با یک مربی بدنسازی به نام آماندا Kloots, کردرو در بیمارستان بستری شده است با این ویروس پس از پایان ماه مارس و معلوم نیست دقیقا چگونه او آن را قرارداد. کردرو یک جشن, خواننده بود که نامزد دریافت جایزه تونی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی در سال 2014 برای عملکرد خود را در موسیقی Bullets Over Broadway. هر روز در 6 p. m. EST, Kloots شده است تشویق مردم در سراسر جهان به آواز خواندن در یک صدایی در حمایت از کردرو را بازیابی.

جدید Instagram پست های نقل شده توسط Kloots نشان می دهد که کردرو به تازگی شروع به باز کردن چشم خود را دوباره در این هفته اما حتی این جنبش هزینه های او را به مقدار زیادی از انرژی است. Kloots شده است ارسال سراسر تمامیت شوهرش در بیمارستان بماند و حساب او از درد و رنج خود را به طور کامل دلخراش. در مارس پزشکان ظاهرا مجبور به قطع کردرو پای راست با توجه به عوارض است که بوجود آمده بود. علاوه بر این با توجه به آنچه Kloots نوشت: چهار روز پیش کردرو دستخوش “MRI برای بررسی بیشتر به مغز آسیب چندین برونش نوردد برای پاک کردن ریه های خود یک septis عفونت باعث شوک سپتیک یک قارچ در ریه های خود سوراخ هایی در ریه های خود یک tracheostomy, خون, لخته شدن خون و تعداد پلاکت سطح و یک ضربان ساز موقت برای کمک به قلب خود را.”

امیدوارم این واقعیت است که کردرو بیدار است از او کما نشان می دهد که او پیشرفت بیشتر پایین جاده به بازیابی حتی با توجه به این واقعیت است که بدن خود را ویران شده است توسط رمان coronavirus. مانند بسیاری از دیگر نیویورکی کردرو تنها ضروری وظیفه در لحظه ای که زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>