Brittney Palmer مردد به رفتن بی انتها در حالی که نگه داشتن دسته گل از گل: “اجازه بدهید من بود کمی خود را ری آفتاب’

Brittney Palmer تصمیم گرفتند برای رفتن به انتها در اخیر Instagram پست که گرفتار چشم از پیروان خود در رسانه های اجتماعی محبوب پلت فرم.

حلقه UFC دختر طرفداران خود را به اشتراک گذاشته قدردانی خود شات با بیش از 19,000 هدف قرار دادن “مانند” را فشار دهید و حداقل 270 همچنین در زمان ارسال نظر برای او. بسیاری از کسانی که پاسخ داد: با استفاده از قلب و شعله emoji به بیان است که آنها او را دوست داشت, داغ نگاه در تصویر.

“خیره کننده شما می توانید هر آنچه که فقط و گفت: Brittney,” اعلام کرد پیرو.

“شما فقط ساخته شده من احساس می کنم در کل خیلی شادتر” دوم فن نوشت: همراه با یک ستاره سیاه قلب و گل رز دسته گل از emoji.

“وای کودک شما بسیار زرق و برق دار. من شما را دوست دارم. آغوش و بوسه را به من شاهزاده خانم عزیزم. عشق شما عیار پای. شما شگفت آور, کودک و تابستان عشق” یک سوم جانباز در پاسخ به همراه یک رشته از شکلک های مختلف.

“شما در حال حاضر. شما به دنبال زرق و برق دار مانند همیشه xx” خواندن یک چهارم Instagrammer پیام.

در شات Brittney مطرح شده در آنچه به نظر می رسید باز آشپزخانه و ناهار خوری منطقه است که شامل یک لوستر ساخته شده از شاخ حیوانات آویزان از سقف های چوبی. یک جدول و برخی از لوازم و یک پنجره کوچک مستطیل شکل نیز قابل مشاهده در تصویر. او عینک یک جفت از حال بیکینی سفید-سبک پایین. او عینک خود را هایلایت موهای قهوه ای پایین و از آن کاهش یافت و در امواج بزرگ از یک طرف بخشی بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب. یک جفت گوشواره حلقه قابل مشاهده بودند در برابر او قفل طلایی. مدل های زیبا چشم های قهوه ای و خوش بر و رو کامل لب ظهور در تصویر.

Brittney مطرح در کنار یک دسته گل بزرگ از گل آفتابگردان و او برگزار شد چند شکوفه تا قفسه سینه خود را به محافظت از او حیا از جمله پرتقال و به رنگ زرد, گل رز زرد, گل رز و چند رنگ زرد گل آفتابگردان. یک میز در پس زمینه نیز برجسته مشابه آرایش گل. آنها نگاه به نمایش یک اشاره از UFC هشت ضلعی دختر کافی رخ و ناشی از آرایش گل در برابر فشار سگي میانی. مدل ژست همچنین نشان داد او باب روز پا که او قرار داده شده در نزدیکی چیزی نقره به عنوان به خوبی به عنوان او شانه گرد و خوش دست.

UFC شخصیت هیچ غریبه ای به خود حلقه آماده بدن در Instagram و نگه داشتن او دسته از پیروان مشغول اند. Inquisitr قبلا گزارش شده که او به یک نگاه اجمالی به زندگی او با یک شوت زیبا که نشان داد او کار کردن در کنار او شایان ستایش, سفید, سگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>