وسیع بورلی هیلز خانه که نماد موسیقی پاپ بریتنی اسپیرز پس از اقامت در حال حاضر در بازار است. این 7,453 فوت مربع به سبک مدیترانه ای ویلا واقع در دردار اجلاس جامعه است که در حال حاضر ذکر شده برای $6.8 میلیون نفر است.

نیزه نقل مکان کرد و به شش اتاق خواب و هفت حمام و اقامت در سال 2007 در مدت کوتاهی پس از طلاق, فرم Kevin Federline و در خانه زندگی می کردند تا سال 2012.

همچنین نگاه کنید به: سوزان ساراندون است مثال او دیرین چلسی لافت برای $7.9 میلیون

دو ارتفاع ورودی با کف سنگ و درخشان لوستر منجر به خانه. وجود دارد یک اتاق نشیمن بزرگ با شومینه و همچنین به عنوان یک فیلم و تئاتر و اتاق ناهار خوری رسمی و با built-ins.

بریتنی اسپیرز است و از آنجا نقل مکان کرد و به یک عمارت در جای دیگر در لس آنجلس. والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ

آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ و یک مرکز بزرگ جزیره آشپزخانه با صندلی به عنوان به خوبی به عنوان یک صبحانه banquette منطقه است. آن را به یک اتاق نشیمن با شومینه.

مالک مجموعه شامل یک شومینه و یک حمام با ساخته شده است در خیساندن وان و همچنین به عنوان یک تراس خصوصی.

در خارج وجود دارد یک سفارشی استخر و آبگرم های متعدد چاله آتش و مقدار زیادی از lounging و سرگرم کننده مناطق در هر لیست به اشتراک گذاشته شده توسط داگلاس Elliman کارگزاران مت و Josh Altman.

نیزه است و پس از نقل مکان از این خانه; او متعلق به یک عمارت در هزار اوکس که او به فروش می رسد برای $7 میلیون در سال 2017 و در حال حاضر در درجه اول ساکن در یک 12,500 فوت مربع عمارت در نزدیکی وست لیک ویلج که برای او پرداخت می شود $7.1 میلیون و پنج سال پیش.

نیزه شده در اخبار و حتی بیشتر از حد نرمال از اواخر سال; از #FreeBritney جنبش تا به حال عمده تجدید حیات بیش از چند هفته گذشته به عنوان طرفداران خواست که ستاره پاپ منتشر خواهد شد از conservatorship (که کنترل او را در امور شخصی و املاک) که در محل بوده است از سال 2008.